AutoNews

3 авто, які найлегше вкрасти: власники, будьте обачніші

 Загалом кожна машина ще із заводу має штатну охоронну систему, котра і має стояти на варті безпеки. Свідомі автомобілісти, котрі більше хвилюються за своїх залізних конячок, встановлюють кращі охоронні комплекси. Проте, і вони не завжди рятують.

Експерти склали список, в котрому є кілька автівок, котрі найчастіше і найшвидше стають жертвами викрадачі. Власникам варто взяти собі це до уваги.

Land Rover Discovery Sport

Не таємниця, що лиходії полюбляють дорогі автівки. Одним із лакомств є саме це авто. Щоб його викрасти їм навіть напружуватись сильно не треба – 30 секунд і авто їде у протилежний бік від вас. Якщо ви володієте таким авто, то варто подбати про покупку потужної охоронної системи. Для вашого ж спокою.

Mercedes-Benz A-Class

Мінусом і плюсом в комплектації цієї машини є система Keyless-Go: це спеціально для комфортного відчинення дверей та запуску силового агрегату. Але комфорт полягає не лише для власника автомобіля, але й для тих, хто кинув на нього кримінальне око.

Mercedes-Benz A-Class (2012-2018) цена и характеристики, фотографии и обзор

Попри всі хитрі системи захисту, в авто є слабкі місця, котрі дозволяють зчитати код із брелока. До хвилини часу вистачить злодіям, щоб викрасти автомобіль.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

BMW X3

BMW завжди мали високу популярність серед автолюбителів, і на вторинному ринку теж. І часто стають об’єктами крадіжки для недобросовісних людей.

Сучасні автомобілі мають систему із безконтактним доступом, котру люблять власники таких машин. Але і злодіям вона теж подобається. Випробування показали, що зловмисникам вистачить 1 хвилини, щоб зламати опір авто і запустити двигун.

BMW X3 (2010-2017) характеристики и цена, фотографии и обзоры

Тому найкраще – подбати про безпеку та не пошкодувати грошей на професійну охоронну систему. Вона все одно дешевше, аніж час і нерви, котрі ви витратите на пошуки своєї ластівки.

 

Джерело: Dexpens