Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Навіщо досвідчені водії ллють на лобове скло мінералку

Почнемо з того, що в спекотну пору року керманичі часто наливають воду в бачок омивача. Однак ми робити так категорично не рекомендуємо, адже в ній є домішки – наприклад, солі металів. Вони осідають на крильчатці водяного насоса, засмічують інжектори, дістається і ущільненню насоса. Загалом, якщо чинити так регулярно, доведеться купувати новий агрегат і чистити всю систему “зрошення” скла. За теперішніх часів – довго і доволі дорого.

Буває, що рідину змішують із різними засобами, призначеними для миття посуду або прання білизни. Вважається, що вони створюють захисну плівку, по якій скочуються краплі. Такий ефект дійсно можна отримати, але лише в тому разі, якщо змішати інгредієнти в правильній пропорції. Ось тільки мийні здібності “бодяги” будуть більш ніж скромні.

Застосовують і інший метод: розводять смердючу зимову омивайку. У результаті концентрація ізопропілового спирту падає, і рідина перестає сильно пахнути. Однак одночасно знижуються і її чистячі характеристики.

Звісно ж, ці “фокуси” застосовуються в основному для економії, але не тільки. Річ у тім, що на трасі лобове скло дуже швидко покривається слідами від комах. І основна біда в тому, що “двірниками”, змоченими в “рідині”, все не змити. Ба більше: вони ще й розмазують залишки мошок, погіршуючи видимість. І, скажімо, в сутінках, розводи сильно заважатимуть водієві оцінювати дорожню обстановку, а так недалеко і до аварії.

Для того, щоб очистити “лобовик” і потрібна мінералка. На стоянці поливаємо вітрове скло з пляшки і розтираємо мікрофіброю. Завдяки бульбашкам газу і кальцію бруд відмивається відразу. Точно так само обробляємо фари і протитуманки – теж зайвим не буде. А ось у бачок її заливати не рекомендуємо. Причини описані вище. Там має бути нормальна омивальна рідина, що має у своєму складі необхідні змащувальні компоненти.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Ну а найефективнішим способом швидкого очищення вітрового скла, що дозволяє взагалі не вдаватися до мінералки, стане застосування спеціально підготовлених літніх рідин. Такі засоби за замовчуванням мають не тільки хороші змащувальні властивості, а й відмінну мийну здатність.

Джерело: Dexpens