Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

5 кросоверів, які іржавіють швидше за інших

Звичайно, мало якийсь кросовер може зрівнятися за швидкістю іржавіння з позашляховиком UAZ Patriot, який починає іржавіти вже на конвеєрі. Але деякі інші паркетники теж вразливі до корозії.

Спочатку пробіжимося китайськими моделями і почнемо з Lifan X60. Метал у кросовера слабкий, а лакофарбове покриття тонке. Тому вже через 2—3 роки пороги та двері багажника покривалися рудими плямами. Тож зараз знайти екземпляр, який не має цих самих «рижиків», нереально.

Інший представник «піднебесного» автопрому – Geely Emgrand X7 – теж розчарує. Розпушування фарби з’являються у нього на задніх дверях, в районі скла та декоративної хромованої накладки. А якщо цей процес запустити і не провести антикор, то за кілька років «коричнева чума» дістанеться підкрилок і порогів. Траплялися навіть випадки, коли фарба відвалювалася буквально шматками.

Дивує у поганому сенсі і Skoda Yeti — власники починали скаржитися на проблеми з ЛКП майже одразу після покупки нового авто. Мабуть, причина в тому, що компанія вирішила заощадити, зробивши тонким лакофарбове покриття. Як результат — сколи на капоті та передніх крилах стали частим явищем. Та й «квадратна» форма кузова робить свій внесок: задні двері постійно покриваються брудом — тим самим, що взимку йде з домішками реагентів. Вони й провокують появу кузовних проблем.

Потрібно бути акуратнішим і з легендарним Renault Duster першого покоління – шар фарби у нього такий самий тонкий, як у інших героїв цього огляду. Тому на ньому швидко утворюються сколи та подряпини, а сріблясті накладки з часом «облазять». До речі, перефарбовувати елементи зараз досить дорого. Якщо на кросовері часто виїжджали на бездоріжжя (а багато власників так і робили), то потрібно уважно оглянути днище щодо порушення цілісності захисного покриття. У глибоких подряпинах до металу корозія — найчастіший гість.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Схожі проблеми і у такого популярного японця, як Toyota RAV4. Зараз не знайти машину, у якої кузов був би в ідеальному стані, — хіба що її зберігали в музеї. Від хімічних реагентів сильно страждають деталі зовнішнього декору. Не відрізняється твердістю вітрове скло, що дбайливо зберігає сліди від пластикового скребка. А петлі задніх дверей згодом просідають, і там також з’являється «іржа».

 

Джерело: Dexpens