Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Як розморозити омивач скла — сусід підказав хитрий спосіб

Взагалі сіль використовують у двох випадках. Щоб самостійно виготовити зимовий омивач скла і щоб розморозити застиглу рідину в бачку.

Для того щоб зробити насичений соляний розчин, здатний не замерзати до -20 ° С, потрібно розчинити в бачку омивача майже цілу пачку солі. Омивач скла, виготовлений в такий спосіб, звичайно, дуже дешевий. Однак після використання такого омивача розпочнеться інтенсивна корозія металевих частин кузова автомобіля та елементів із алюмінієвих сплавів.

Чим небезпечний омивач скла із розчину солі?

Насамперед від впливу солі постраждають насос, що подає склоомивачу рідину, і датчик рівня (якщо такий є). Навіть якщо металеві деталі цих вузлів виготовлені з нержавіючої сталі і вплив солі на них буде мінімальним, то сольова суміш просуватиметься далі по системі. Потім процес корозії розпочнеться на краях даху над лобовим склом. Неприємність полягає ще й у попаданні солоної води у приховані порожнини кузова авто.

Після стікання з лобового скла шкідливий розчин виявляється в коробі притоку повітря і потім проникає в обігрівач. У цьому ж коробі розташовується проводка та механізм склоочисника. Для цих деталей вплив солі також згубний. Наступними по дорозі розчину солі виявляться порожнини під передніми крилами. Спільно з землею і листям, що скупчилися там, сіль створить шкідливе середовище для поширення корозії на крила і бризковики.

Тому користуватися таким омивачем, не рекомендуємо!

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

У той же час для розморожування бачка омивача сіль дуже ефективна. Однак після того, як крига розчиниться, агресивну рідину потрібно швидко видалити.

Як видалити агресивну рідину з бачка омивача?

Існує лише один спосіб: як тільки відбудеться розчинення льоду, соляний розчин потрібно видалити якнайшвидше. Зробити це найкраще за допомогою шланга із грушею для перекачування пального. Відкачувати соляний розчин потрібно через заливну горловину бачка омивача. Після цього бачок потрібно промити. Для цього потрібно 2-3 рази заповнити його водою та відкачати її. Для більшої ефективності у воді можна розчинити трохи магазинного омивача скла.

Відкачуємо розчин солі насосом для перекачування бензину чи інших рідин.

Важливо! Категорично не можна робити злив соляного розчину через систему склоомивача. Наслідки цього будуть дуже поганими для кузова та електропроводки. В крайньому випадку можна від’єднати від бачка шланг подачі омивача в систему та злити соляну суміш в окрему ємність.

Надалі соляний розчин із цієї ємності можна злити вдома в раковину та прочистити каналізацію.

Не зливайте розчин на землю. Тим самим завдається шкода природі.

Як не допустити замерзання омивача скла?

Просто слідкуйте за погодою. Якщо температура повітря опускається до нульової позначки, потрібно спочатку злити залишки літнього омивача і заповнити бачок зимовою незамерзайкою. Не розбавляйте літню рідину зимовою. Розведений зимовий омивач замерзне набагато раніше, ніж зазначено в інструкції. Тут достатньо помилитися з пропорціями, і ви отримаєте замерзлий бачок омивача.

З цієї причини не варто економити на омивачі скла, розбавляючи його водою під час холодної погоди.

Джерело: Dexpens