Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Як водії неусвідомлено знищують підвіску авто навіть на ідеальній дорозі

Якщо ви не знали, чи забули, нагадаємо: ресурс амортизаторів безпосередньо залежить від температури. При високому механічному навантаженні, особливо в спекотну погоду, не виключено протікання гідравлічної рідини. Скажемо більше: стійки протікають і від налиплих на них грудок бруду, що погіршує тепловідведення. А ще пісок та інше сміття легко відгукнуться пошкодженням штока амортизатора, тому періодично слід змивати мийкою високого тиску скупчення грязьових нашарувань на пружинах.

Повертаючись же до навантажень додамо, що підвіска “перевантажується” під час різких стартів і гальмувань. А тому не слід перманентно продавлювати педалі до упору, якщо не бажаєте раніше витрачати гроші на заміну ключових матеріалів, що відповідають за енергоємність автомобіля.

Зрозуміло, страждають “розхідники” і від банальної надмірної ваги. А вже під час агресивного кермування – і тим більше. Достатньо зайняти всі місця в салоні машини і забити по максимуму багажний відсік, щоб у черговому різкому повороті або під час екстреного уповільнення піддати підвіску підвищеному навантаженню. Як наслідок – погіршення експлуатаційних якостей.

Втім, і сама манера їзди теж позначається на терміні служби елементів ходової. Не варто завертати в різкі повороти на високих швидкостях, а вже тим паче дрифтити. Не дарма ж, говорячи про ресурс підвіски, експерти порівнюють занос автомобіля з їздою пересіченою місцевістю, що принципово позначається на важелях, сайлентблоках та інших вузлах “залізного коня”.

До речі, гумки і пильовики – окрема пісня. Від різких перепадів температур вони також схильні тріскатися і втрачати свої захисні властивості.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

А ще на передчасну кончину елементів ходової частини впливають сторонні предмети, спіймані водієм на дорозі. Тому не слід близько притискатися до транспорту, який їде попереду, щоб встигнути ухилитися від небезпечної перешкоди або ухилитися від каменюки, що вилетіла з-під чужого колеса. Загалом, як то кажуть, все елементарне – просто.

 

Джерело: Dexpens