Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Як дешево й ефективно позбутися неприємного запаху в салоні автомобіля

Хто в заторах не стояв, той дорогами не їздив. Навіть крихітне містечко може зависнути в багатогодинних заторах, якщо лагодять єдиний міст або приїхав званий гість.

І будь-який водій знає: якщо багато годин провести в дорозі – хоч із закритим вікном, хоч із відкритим – то до вечора в салоні починає накопичуватися важкий аромат. А якщо ще й шкідливі звички додати, то взагалі біда: гірше ніж у казармі. І як, скажете, з цим боротися? Провітрювати? У дощ теж?

Найкращу пораду може дати той, хто у водійському кріслі сидить більшу частину життя, та ще й залежить від атмосфери в салоні. Таксист! Коли в машині смердить, накурено або просто кисло – не отримаєш ні чайових, ні “п’ятірок” у профіль. Від самопочуття пасажира дохід залежить безпосередньо, тож доводиться відповідати найвищим стандартам навіть у низьких класах. Інакше попрацюєш вхолосту.

Спітнілі шкарпетки, куриво, вчорашня футболка, мокрі кросівки – це все джерела, і вони локалізовані. Здавалося б, провітрити та переодягнутися. Але часу іноді не вистачає, тож у рукаві має бути козир. Сильнодіючий засіб, який миттєво прибере, “затонує” і переб’є неприємні запахи, але при цьому не задушить пасажира. Що-небудь ненав’язливе і, бажано, натуральне.

Споконвіку для приховування запаху тютюну використовували аромати з лаванди: вона приємно пахне, коштує недорого, а справу свою “знає”. Так, невеликої баночки вартістю близько 100 гривень вистачить на кілька тижнів для постійної підтримки в салоні автомобіля приємного аромату, який водночас перебиває інші запахи. Можна залити в старий ароматизатор, можна поставити невелику відкриту тару в підлокітник або під сидіння. А в разі особливо тяжкого “амбре” можна натерти повітроводи – тоді справа піде швидше.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Екстракт лаванди – просте і доступне рішення, яке, однак, треба “готувати” заздалегідь: не в кожній аптеці купиш, а магазини для лазні, наприклад, на шляху трапляються нечасто. Але флакончик не займе багато місця в бардачку, він швидко нівелює проблему і різко підніме “рейтинги” водія, тож, потрапивши в поле зору, точно вартий уваги. Беріть на замітку!

Джерело: Dexpens