Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Навіщо деякі водії встромляють шприц у сидіння автомобіля

Раніше мужики займалися тим, що шприцювали шкворні або хрестовини карданного вала. Все це були рутинні процедури, які нікого не дивували. Тепер же все більше громадян почали возити в салоні або багажнику звичайні медичні шприци. Як показала практика, вони виявляються дуже корисними.

Скажімо, з їхньою допомогою можна відкачати гальмівну рідину з бачка, якщо з якихось причин її перелили. Таким самим чином можливо злити пальне з бака. Нагадаємо, ця процедура називається “відсмоктування”. Тільки в цьому разі сам шприц має бути доволі великий. Підійде так званий ЖАНЕ з наконечником під катетер. Надягаємо шприц на шланг, тягнемо за ручку, потім знімаємо шприц і паливо потекло. Якщо ж це робити по-старому, легко набрати бензину повний рот.

А ще за допомогою шприца можна зробити так званий прихований ароматизатор. Для цього потрібно купити в магазині улюблену ароматизовану олію, а потім набрати її в шприц. Після чого кілька разів проколюємо голкою оббивку сидіння збоку і потроху додаємо вміст у поліуретановий наповнювач “сідла”.

Головне – не встромляти зверху, інакше на одязі залишаться сліди від розводів. Крім того, можна пошкодити і нитки обігріву. Тоді “попогрійка” перестане функціонувати і знадобиться досить дорогий ремонт із заміни цих самих ниток.

У результаті в салоні буде довго пахнути улюбленим ароматом. Та й інтер’єр не потрібно псувати розміщенням на передній панелі всіляких “ялинок” або встановлювати масивний автогаджет, який зараз коштує понад 1000 грн. А якщо водієві подобається запах ванілі, то такий аромат можна отримати і навіть за 20 грн.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Достатньо голкою від шприца проткнути упаковку ваніліну кілька разів і покласти її під крісло. Наприклад, під килим біля повітропроводу. Однак є у цих способів і недолік. Якщо запах гарненько просочить крісло, вивести його буде вкрай складно. Що може зіграти поганий жарт під час продажу машини. Атмосфера в салоні не сподобається потенційному покупцеві і в підсумку доведеться робити пристойну знижку.

Джерело: Dexpens