Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Скільки потрібно проїжджати машиною, щоб акумулятор встигав зарядитися

Для повного заряджання вашого автомобільного акумулятора, вам необхідно проїхати приблизно 1,5-2 години на швидкості дороги. Це дозволяє вашому авто набрати достатньо енергії для запуску наступного ранку. Важливо пам’ятати, що простий холостий хід тут не допоможе.

Для належного заряджання, потрібний струм приблизно 14 Вт на клемах акумулятора. Це можна досягти за допомогою стандартного генератора або спеціалізованого зарядного пристрою.

Енергія для зарядки накопичується тільки за умови, коли двигун має достатній крутний момент. Коли акумулятор досягає повної ємності, регулятор автоматично зупиняє процес заряджання.

Важливо відзначити, що під час зарядки генератор отримує більше енергії, ніж під час холостого ходу.

Для завершення зарядки акумулятора вам доведеться здійснити подорож. У зимових умовах це займе близько 1,5-2 годин на швидкості 100 км/год, а влітку – 40-45 хвилин.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Система клімат-контролю значно впливає в теплу погоду, оскільки вона споживає багато енергії.

Декілька факторів впливають на ефективність процесу заряджання, таких як стан акумулятора, навантаження генератора від інших пристроїв та стан проводки.

Необхідно пам’ятати, що при покупці нового акумулятора для вашого автомобіля не варто економити і обирати менш відомі компанії. Батареї цих виробників зазвичай працюють гірше через заходи щодо скорочення витрат, що може вплинути на їх довговічність і надійність.

Джерело: Dexpens