Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

5 культових іномарок із 90-х, які хотів собі кожен

1. Mercedes-Benz S600

Для солідних людей.

Флагманський автомобіль німецької марки, який випускався майже 10 років з 1991 по 1998 рік. Особливою популярністю користувалася серія W140 із 12-циліндровим двигуном потужністю 400 к.с. На шосе таку машину можна було легко розігнати до 280 км/год. Для свого часу «німець» відрізнявся високим рівнем комфорту: дорогі оздоблювальні матеріали, підігрів керма та сидінь, парктронік, клімат-контроль і навіть телефон.

2. Toyota Land Cruiser 80/100

Добротний автомобіль.

Японські “вісімдесятки” і “сотки” користувалися великою популярністю як у різного роду “братків” з ОЗУ, так і у приватних охоронних компаній. Втім, у 90-ті одні від інших часто не сильно відрізнялися. Позашляховики з 4.5-літровими 215-сильними двигунами цінували за відмінну прохідність, хорошу динаміку і високу надійність. Завдяки своїм розмірам машини також були дуже місткі.

3. BMW 5 E34

Той самий бумер.

Той самий “Чорний бумер”. Без перебільшення машина-легенда. Дозволити собі таку красу в 90-ті міг далеко не кожен. Вивалити на той час за автомобіль 35-40 тисяч доларів. Втім, старі E34 обходилися помітно дешевше. Машина користувалася великою популярністю серед криміналітету, завдяки чому щільно увійшла не тільки до народної свідомості, а й до масової культури.

4. Jeep Grand Cherokee

Гарна була машина.

Ще один здоровенний автомобіль, який був страшенно популярний серед представників різномастних ОЗУ у те тривожне десятиліття. Любили Cherokee не лише за солідний представницький вигляд, а й за відмінну прохідність. Благо у автомобіля був мотор із віддачею 245 «конячок». Величезна витрата палива в 20-25 літрів при 5-літровому агрегаті жодного разу не бентежила тих «щасливчиків», хто міг собі дозволити цю красу.

5. Mercedes Gelandewagen W461

Чудова машина.

Знаменитий «Гелік» могли собі дозволити у 1990-ті роки мало хто з небагатьох. Машина коштувала космічних грошей, а тому була здебільшого для високопосадовців, представників силових відомств при великих погонах, а також найбільш заможних підприємців, які перейшли в категорію олігархів. Завдяки значному вигляду машину брали навіть незважаючи на деяку нестачу комфорту в салоні німецького гіганта.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Джерело: Dexpens