Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Дешевий засіб, який допоможе повернути фарам заводську прозорість

Сумна реальність така, що рано чи пізно освітлювальна оптика улюбленої ластівки втрачає заводську прозорість. Фари мутніють внаслідок природного зносу лінз. Головна причина цього явища – утворення на поверхні скла крихітних відколів та подряпин. З’являються вони через постійне зіткнення поверхні фар з пилом, брудом, піском, камінням, снігом та комахами. Вирішити проблему можна відновивши фари. Робити це рекомендується хоча б раз на рік.

Послуга полірування фар не така вже дорога. Віддати доведеться близько 500 гривень за кожен освітлювальний елемент.

Будь-які фари тьмяініють.

Перш ніж братися за полірування, настійно рекомендується загнати машину кудись у тепле сухе приміщення, захищене від зайвого пилу та бруду. Звісно, якщо є така можливість. Після цього потрібно добре вимити всю оптику автомобіля з використанням банального мильного розчину. Після цього кілька разів обполіскуємо фари чистою водою та сушимо. Лізти всередину освітлювальних приладів нам немає потреби, всі маніпуляції здійснюються зовні.

Допоможе поліроль.

Далі нам знадобиться якась поліроль для фар. Придбати можна у будь-якому автомобільному магазині. Коштує вона до 500 гривень. Вистачить ємності далеко не на один раз. Також для роботи потрібні ганчірочка з мікрофібри та м’який рушник. Руки непогано захистити рукавичками на випадок, якщо у вас чутлива шкіра. Невелика кількість поліролі наноситься на фару, після чого треба терти-терти-терти. Одна фара полірується приблизно за 3-5 хвилин. Полірувати можна як скляні, так і пластикові фари. Після полірування обов’язково проходимо поверхню оптики сухим м’яким рушником.

Три-три-три.

Дочекавшись повного висихання фар та прибравши зайві залишки поліролі, переходимо до заключного етапу роботи – створення захисного шару. Деякі автомобілісти рекомендують використовувати звичайний очищувач для скла. Однак, є відомості про те, що очищувач змушує деякі фари мутніти ще більше… Так що найкраще витратитись на «Антидощ». Засіб наноситься ганчіркою. Повторюють всю процедуру краще кожні 3-6 місяців при регулярній їзді, але не рідше одного разу на 12 місяців. Якщо фари жодного разу не полірувались і перебувають у зовсім занедбаному стані, то доведеться також витратитися на полірувальні шкірки. Застосовуються вони до нанесення поліролі.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Не забуваймо про антидощ.

 

Джерело: Dexpens