Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

5 речей, які не можна залишати в машині в мороз

Коли температура на вулиці падає, автомобіль швидко остигає. Якщо ви часто щось залишаєте в салоні чи в багажнику своєї машини, вам треба знати про 5 речей, які в морозну погоду краще забирати з собою.

Електричні пристрої

Смартфони, ноутбуки, планшети чи подібні пристрої – всі вони мають спільну рису: складаються з друкованих плат та спеціальних металів усередині. Вони чуйно реагують на низькі температури. У випадку з літій-іонними акумуляторами існує ризик їх глибокого розряду. Якщо батареї піддаються такому впливу протягом тривалого часу, це негативно позначиться на терміні служби джерел живлення.

Напої

Скляну тару чи банки з рідиною не можна залишати на ніч у машині. При низьких температурах їх вміст замерзає та розширюється. Об’єм води при замерзанні збільшується приблизно на 9%. У гіршому випадку ємність просто лусне.

Консерви

Більшість часу їх вміст переважно рідкий, тому при замерзанні банки розширюються, як описано вище, тріскаються і навіть вибухають.

Ліки

Іноді корисно мати з собою в машині аптечку. Проте пігулки на ніч там краще не залишати. Більшість ліків втрачають свою ефективність за низьких температур.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Предмети з дерева

Предмети з натуральних матеріалів, такі як меблі або дерев’яні іграшки, чутливі до холоду. Низькі температури викликають появу невеликих тріщин у деревині. Це може серйозно позначитися на музичних інструментах, таких як гітара.

Джерело: Dexpens