Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Навіщо деякі водії встановлюють у своєму автомобілі фільтр антифризу

Якщо подивитися на комерційну техніку, то думка справді слушна. Фільтр, що знаходиться в міцному металевому корпусі, вловлює частинки іржі, гумових ущільнювачів, а також інший бруд, здатний погіршити теплообмін і призвести до перегріву. Усередині цього розхідника крім паперового матеріалу є ще й невеликий відсік із гранулами – таке рішення дає змогу проводити очищення ефективніше.

Далекобої нерідко розпилюють “стакан”, щоб зрозуміти, скільки бруду він зібрав. Зазвичай нечистот всередині вистачає, тому власники легковиків, бачачи це неподобство, вирішують зробити таку конструкцію і собі. Адже чим чистіша система, тим краще. Але який саме розхідник ставити? Від вантажівки точно не підійде, а тому використовується звичайний паливний фільтр і навіть від “Жигулів”.

Врізають його перед розширювальним бачком або в патрубок, що йде до підігріву дросельної заслінки. При цьому в мережі рекомендують використовувати запчастини не з суто паперовим елементом усередині, а на так званій нитковій основі. Такі, мовляв, довговічніші.

Фільтр дійсно зможе збирати нечистоти, але недовго. Річ у тім, що він просто не призначений для роботи в системі охолодження – термостійкість його пластикового корпусу вкрай низька.

Судіть самі: під час штатної роботи фільтр, навіть розміщений у моторному відсіку, охолоджується паливом. А розігрітий до робочої температури антифриз його постійно підсмажує. У результаті пластикові трубки і корпус гнуться і можуть просто лопнути в невідповідний момент. Якщо витік станеться в дорозі, буде погано.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Крім того, фільтрувальний папір швидко забивається відкладеннями. Та так, що перестає пропускати рідину в повному обсязі, а через це порушується теплообмін і може статися перегрів.

Тож найправильніше рішення: промити систему охолодження за допомогою розчину, який продається в будь-якому автомагазині, а потім залити якісну охолоджуючу рідину. Не забувайте також періодично чистити радіатор і теплообмінник обігрівача. Тоді система буде в порядку, і фільтр не знадобиться. Тим більше, ризики його використання високі.

Джерело: Dexpens