Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

5 способів зекономити пальне автомобіля в зимовий період

1. Відмовтеся від тривалого прогрівання

Гріти довго не треба.

Не гріти автомобіль у принципі взимку не можна. Незалежно від типу двигуна, палива та пристрою коробки передач, прогрів був і залишається обов’язковою процедурою, бо інакше може знадобитись ремонт на СТО. Особливо у сильний мороз. Без нього вузли та механізми машини зношуватимуться набагато швидше. Проте, робота на холостому ході споживає велику кількість палива. Тому не варто гріти машину надто довго. Зазвичай достатньо 5 хвилин, поки чистиш сніг із кузова та скла.

2. Відмовитися від різких рухів

Не треба різко смикатися…

Так само як не варто без причини різко гальмувати, не варто різко набирати швидкість. До речі, від різких маневрів без необхідності корисно відмовитися в принципі, а не лише в зимовий час… Проте в холодну погоду будь-яка «педаль у підлогу», крім зчеплення, збільшує витрату пального. Також варто обмежити взимку максимальну швидкість руху. Не варто розганятися при холодній погоді навіть до 100 км/год.

3. Перевірте тиск у шинах

Не варто нехтувати тиском.

Якщо тиск у колесах у зимовий час на 0.25-0.3 бара нижче за норму, то це призводить до збільшення витрати палива на 5-7% залежно від конкретного автомобіля. Тому не забувайте влаштовувати колесам планову перевірку. Обов’язково варто перевіряти колеса протягом доби після останнього підкачування. Дуже часто взимку до шин потрапляє тепле розширене повітря. Коли такі колеса остигають на морозі, тиск у них виявляється сильно нижчим за норму.

4. Очищайте кузов

Не забувайте добре чистити.

Існує легенда про те, що якось чи то Порше, чи то Бугатті знущався з конструкторів автомобільних кузовів, заявивши, що аеродинаміка потрібна для тих, хто не вміє конструювати двигуни! Звучить красиво, але все-таки саме аеродинаміка автомобільного кузова має один з найдраматичніших впливів на витрату пального. Тому не лінуйтеся добре чистити «ластівку» від снігу.

5. Позбудьтеся всього зайвого

Зайвий функціонал краще вимикати.

Багато сучасних машин буквально напхані електронікою. Проблема полягає в тому, що вся вона підвищує витрати пального. Особливо це стосується різноманітних додаткових обігрівачів. Наприклад, під пасажирськими місцями. Частково від аксесуарів можна взимку все-таки відмовитись. Це дозволить заощадити зайву копійку. Докладно вивчіть свою машину, можливо, і у вас є щось, що працює і споживає, але при цьому ви ним не користуєтеся.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Джерело: Dexpens