AutoNews

3 авто, які постійно спустошуватимуть ваш гаманець

Якщо ви захочете придбати ці 3 моделі авто у вживаному стані, то готуйтесь до того, що ваші фінанси надовго затримуватись у вас не будуть.

Річ у тім, що утримання таких автомобілів обійдеться занадто дорого. Якщо ви не готові до цього, то краще оминути таку покупку.

Chevrolet Tahoe

Третє покоління Chevrolet Tahoe – свіженький автомобіль, модель випускали з 2006 до 2014 року. В нього під капотом здоровенний двигун на 5,3 літра потужністю 324 кінські сили. Цей мотор і є основним винуватцем витрат, адже він споживає 20-25 літрів в умовах міської їзди.

Chevrolet Tahoe 2021 - фото и цена, дата начала продаж в России, характеристики

Коротко кажучи, експлуатація цього позашляховика – задоволення для заможних або тих, хто любить прощатись з грошима.

Volkswagen Touareg

Цей кросовер не особливо лякає автомобілістів своїм великим мотором, хоча він теж має чим похвалитись. Наприклад, під капотом міститься бензиновий мотор 3,6 літра потужністю 249 кінських сил. Попри великі затрати бензину, проблема цього кросовера полягає в іншому – його реально дорого ремонтувати.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Все характеристики и официальные фото Volkswagen Touareg 2019

Сучасні німецькі машини не можуть похвалитись надійністю, а їх складні агрегати не кожна майстерня ремонтувати хоче.

Audi Q7

Перше покоління Audi Q7 привалює автомобілістів це факт, адже за адекватну ціну можна купити собі розкішний кросовер, котрий має низку корисних опцій.

Audi Q7: Оправданное ожидание - Ведомости

Але все псує висока вартість запчастин для цього автомобіля, що значно вища за надійність самої машини. Тому володіння таким авто може стати причиною вашого банкрутства.

 

Джерело: Dexpens