AutoNews

3 бюджетних автомобілів, котрі підійдуть водіям-новачкам

Водіям, які лише отримали водійське посвідчення і розпочинають знайомство з автомобільною сферою не потрібні понтові машини. Підійдуть простіші варіанти, легкі в користуванні та управлінні і щоб не сильно шкода було.

Ми склали список з трьох хороших недорогих авто, котрі допоможуть початківцям швидше освоїтись та звикнути до керма.

Першим у нашому рейтингу буде Ford Focus II. У порівнянні з іншими він коштує небагато у своєму сегменті і навіть бу авто збереже ті ж якості, за котрі цього представника автомобільного ринку й полюбили.

Ford Focus 2007 – 2011, 2 поколение рестайлинг, Хэтчбек 5 дв.: технические характеристики и комплектации

Висока безпека та комфортабельність – саме те, що потрібно людині, що лише починає свою водійську кар’єру.

Наступним на черзі не менш безпечний та зручний автомобіль Hyundai Accent третього покоління в кузові седан. Оснащений бензиновим силовим агрегатом на 1,4 або ж 1,6 л та потужністю 100 та 155 кінських сил відповідно. Цілком оптимальний варіант, адже спорткар вам на перший рік водіння не потрібен.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Hyundai Accent - цены, отзывы, характеристики Accent от Hyundai

Якщо не можете звикнути до механічної коробки або принципово не хочете користуватись нею, то для вас пропонується варіант із автоматичною трансмісією. Особливо стосується жіночої частини водіїв, котрі надають перевагу «автомату».

І завершує наш перелік бюджетних та надійних авто Chevrolet Lanos. Взагалі не вибагливий автомобіль, простий в конструкції та обслуговуванні, керувати ним не складає жодних складнощів.

Chevrolet Lanos Service Manuals Free Download | Carmanualshub.com

Фахівці автомобільної сфери радять обирати перші машини невеликих габаритів та не надто дорогі, щоб можна було сповна відчути авто і у випадку ремонту багато не витрачати.

А ось коли станете впевненим водієм, тоді вже можна заглядатись на дорожчі моделі.

Джерело: Dexpens