AutoNews

3 методи, як вберегти машину від іржі на зимовий період

Зима – це завжди стрес для автомобіля або й навіть випробування. Автівки страждають від дорожніх реагентів, котрі в принципі покликані робити добру справу. Проте разом із льодом на дорозі вони можуть роз’їдати і кузов авто.

Від утвореної корозії дуже тяжко позбутись. Але якщо дізнатись про 3 способи захисту і скористатись ними, то ваше авто буде в порядку протягом всієї зими.

З чого почати?

Потрібно уважно оглянути поверхню кузова автомобіля на предмет виявлення найменших вогнищ корозії. Бо з таких маленьких крапочок потім може вирости ціла руда пляма, котра «підживиться» сіллю з доріг. Якщо на авто присутні сколи, то їх теж варто ліквідувати. Для цього нам підійде олівець-коректор кольору вашого авто.

Це назвати ремонтом, звісно ж, не можна, але запобігти утворенню нових вогнищ цілком можливо.

Захисний шар

Оклейка автомобиля виниловой пленкой своими руками

В цьому випадку водії використовують або звичайні поліролі, або ж керамічні покриття. На чистий кузов наносять захисні рідини і вони стають тим самими бар’єром, котрий не дозволить бруду та солі діставатись кузова автомобіля протягом всієї зими.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Якщо не хочете робити це самостійно. То зверніться у відповідний сервіс, що забезпечує такі послуги. Плюс до цього можна обтягнути машину прозорою плівкою, яка буде захищати цілісність кузова і від дрібного каміння.

Частіше мити

Как правильно мыть машину зимой? Три опасности для автомобиля | Обслуживание | Авто | Аргументы и Факты

Якщо ви вирішили, що взимку автомобіль потрібно мити раз на місяць, а то й ще рідше, то поспішаю вам заперечити. Сіль та реагенти з доріг будуть оселятись на кузові і поступово його руйнувати. Тому потрібно проводити водні проце5дури частіше, щоб змивати те все з поверхні.

Також хоча б двічі за зиму потрібно промити дно автомобіля, щоб і його відмити від шкідливих речовин.

Все просто.

Джерело: Dexpens