AutoNews

3 прості дії, які скоротять витрати пального вдвічі

Кожен водій бере під контроль, як мінімум, три параметри в своєму автомобілі – це швидкість руху, температура двигуна та розхід пального.

Останній пункт є досить важливим та не поступається значущістю швидкісному режиму, оскільки раптове зростання споживання пального може вказувати на певні технічні проблеми з авто.

Що допоможе вгамувати апетит машини та повернути все на свої місця?

Паливний насос

Коли паливний насос в машині несправний, то вона починає більше затрачати бензину, а окрім цього ще погіршується її здатність до їзди. При різкому наборі швидкості машина починає смикатись і дуже добре відчувається втрата потужності.

Причина такої поведінки захована саме в паливному насосі, котрий зміг засмітитись або й навіть зламатись. Встановивши новий, машина одразу ж отримає попередню хорошу динаміку та розхід пального стане таким, як і раніше.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Форсунки

Ще одна причина, через що може різко підстрибнути розхід пального – це проблеми з форсунками. Через низьку якість бензину вони засмічуються брудом, що призводить до поганого розпилення пального в камері згоряння.

Міняти їх не обов’язково, автомайстерня вам може запропонувати послугу по прочищанні форсунок спеціальним обладнанням. Це коштує не дорого і не займе у вас багато часу. А після чистки ваша машина знову їздитиме, наче нова.

Щось не так з датчиками

Причини різкого скачка витрат бензину може ховатись не лише в паливній системі, але і в електричній частині.

Зокрема, несправний датчик масової витрати повітря може бути винним у підвищенні споживання пального. Його несправність можна виявити з допомогою діагностичного обладнання, зламаний датчик поміняють.

Після цього розхід зменшиться орієнтовно на 10%.

 

Джерело: Dexpens