AutoNews

3 причини, чому авто з тюнінгом важче продати

Тюнінг вже не такий популярний, як років 10 тому, але істинні поціновувачі ще втрачають нагоди «допрацювати» своє авто.

Час зрозуміти, що мінімалізм в моді, а такий спосіб виділитись викликає лише сміх та розуміння, що у власника зовсім немає смаку.

Цікаво, яка розплата за таку своєрідну індивідуальність чекатиме автовласника, коли він захоче продати своє авто?

Кожному своє

Те, що може викликати у вас захоплення, для інших просто привід посміятись. Поняття прекрасного в кожного персональне, тому й не дивно, чому інші не оцінили ваших старань. І знайти людину, котра прийме всі ваші доопрацювання та не матиме претензій для авто буде трохи проблематично.

Автомобілі з тюнінгом можуть довго «висіти» на сайтах з продажу бу авто і чекати свого нового власника не один рік. І за цей час вони ще більше втрачають в ціні.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Дурацкий, нелепый тюнинг автомобилей - Страница 1 из 9

Ціна

От ви ставите ціну, котра цілком відповідає ринковій і за такою ж ціною продають такі самі авто, як і ваша. Різниця в тому, що інші не так «облаштовані» і не відштовхують покупців зовнішнім виглядом.

Тому хороше авто, але з неоднозначною зовнішністю може мати малий попит або й взагалі його не мати. І навіть, якщо все ж продасте його, то з суттєвою знижкою.

Реєстрація

hello kitty

Не всі доопрацювання можуть мати законні підстави. Часто автомобілісти експериментують і не задумуються, що скажуть фахівці Регіонального сервісного центру.

Наприклад, нерідко буває, що в машині може виявитись нерідний мотор чи кузов обтягнутий плівкою, котра зовсім не співпадає із кольором кузова. Перекидати ці проблеми на нового власника не вдасться.

Вам можуть просто відмовити в реєстрації.

Джерело: Dexpens