AutoNews

3 речі, за які далекобійники суворо карають інших водіїв

 Якщо таке стається на трасі, то далекобійники об’єднуються, щоб повідомити водію-негіднику, що він в якихось діях не має рації.

За що далекобійники карають водіїв легковиків?

Водійська праця – нелегка

Водії легкових автомобілів, котрі ніколи не були за кермом вантажівки, навіть не уявляють, як складно керувати багатотонною машиною, в кузові котрої перебуває ще й коштовний вантаж. Вантажівки важко розганяються і ще з більшим небажанням гальмують, тому далекобійники прораховують свої маневри далеко наперед.

Їм і так не солодко, так ще й тут водії легковиків, котрі вважають себе королями доріг і не враховують всі ці вище описані особливості вантажівок і буквально лізуть під колеса, вважаючи, що перед ними повинні гальмувати.

І так поведінка часто переходить за межі розумного і далекобійники змушені вживати жорстких заходів.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Поціновувачі бокової їзди

На першій сходинці в переліку дратівливих звичок водіїв легкових автівок розташовуються ті, хто навіть незначний затор прагне оминути узбіччям. Водіям все одно, що саме така поведінка і є причиною утворення затору, оскільки ось такі недалекі вклинюються в потік та гальмують рух.

Водії фур намагаються протистояти такій хамовитій поведінці і перекривають рух узбіччям своєю вантажівкою. Особливо наглих можуть просто виштовхати в кювет. Мова не йде про людей, котрим справді необхідно якомога швидше проїхати затор – наприклад, в машині перебуває хворий або вагітна жінка. Тоді така поведінка прощається, адже тут мова про здоров’я та життя людини.

Божевільні гонщики

Найдурніше, що може спасти на думку водію легковика – помірятись силами із водієм фури. Для чого такий водій намагається підрізати вантажівку та, обігнавши, лупить по гальмах. – розумному світу поки невідомо.

З далекобійниками такі норови не проходять і для цих лихачів ці номери закінчуються печально. Водії фур об’єднуються в групу і затискають хама на трасі, змушуючи зупинитись. А далі на нього очікує розмова не з приємних.

 

Джерело: Dexpens