AutoNews

3 рідини, які категорично не можна проливати на кузов авто

Гальмівна рідина

Коли доливаєте рідину, будьте максимально обачними, щоб не облити кузов. В її склад входять дуже агресивні речовини, котрі при потраплянні на лакофарбове покриття можуть роз’їсти його.

Тому, якщо ви випадково пролили на кузов рідину, то її треба якомога швидше стерти, щоб не почалась руйнівна реакція.

Мийні засоби

Майже всі автомобільні виробники надали перевагу фарбам, котрі виготовлені на водній основі. Це задля екології, оскільки попередня технологія фарбування завдавала неабиякої шкоди довкіллю.

Синтетические моющие средства: что это такое, какие достоинства и недостатки

Нові фарби мають все ж певні недоліки, зокрема, вони нестійкі до дії багатьох хімікатів. Наприклад, було помічено, що не всі спеціальні мийні засоби є безпечними для кузова авто. Ті, які містять нашатирний спирт, можуть справді пошкодити покриття.

Електроліт

Майже всі автомобілі зараз перейшли на використання необслуговуваних акумуляторів, за якими не потрібно доглядати і доливати електроліт.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Але залишились водії, які надають перевагу класичним батареям. Саме вони можуть зіштовхнутись з тим, що необережне поводження з батареєю може спровокувати витікання електроліту.

Коли він потрапляє на фарбу, то буквально одразу роз’їдає її, і якщо вчасно не зреагувати та не промити мильною водою, то кислота дістанеться до металу.

 

Джерело: Dexpens