AutoNews

3 випадки, коли на АЗС відмовляться заправляти ваше авто

Цікаво, за які порушення водій може нарватись на такі санкції?

Не та каністра

Відмовити в заправці можуть у випадку, якщо ви пропонуєте залити пальне в пластикову тару. Заправник може пояснити, що відпускати бензин можна лише в сталеві та алюмінієві каністри. І це справді так.

Припускається, що пластикові каністри здатні накопичувати статичну електрику і при контакті з металевим пістолетом може виникнути розряд у вигляді іскри. Теоретично такий розряд може спровокувати загоряння випарів бензину та викликати пожежу.

Куріння

Правила пожежної небезпеки категорично забороняють куріння на території всієї АЗС. Але це не всі зупиняє, а особливо тих, хто спеціально зробив зупинку біля заправки, щоб вийти з авто на «перекур».

Курильщикам: где и как НЕЛЬЗЯ курить и почему это нарушает права других - Protocol

Після побаченого, працівники обов’язково зроблять йому зауваження. Якщо реакції ніякої не буде, то вони можуть попросити того водія покинути заправку, щоб уникнути пожеж та не наражати на небезпеку інших людей.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Стоянка з працюючим двигуном

Хоч ця заборона викликає суперечки, проте факт залишається фактом – перед заправкою бензином двигун глушать.

Це пов’язано з тим, що з вихлопної труби можуть вилетіти іскри, котрі спровокують загоряння бензину. Щоправда, це більше стосується старих машин з карбюраторами, адже в сучасних автомобілях ця проблема давно вирішена. Однак, заборона діє і сьогодні.

 

Джерело: Dexpens