AutoNews

4 аксесуари, котрі небезпечно встановлювати в машину

Знаєте, кажуть, якщо зробиш одне татуювання, то не зможеш зупинитись і продовжиш систематично забивати тіло. Аналогічно і з автомобілістами, котрі хоча б раз щось підтюнінгували в машині і тепер постійно шукають спосіб доопрацювання.

Якщо ззовні не хочеться щось придумувати, то салон можна «прикрашати» нескінченно. Але не все те, що встановлено може нести користь, а подекуди може нести небезпеку.

Які аксесуари не потрібні у вашому автомобілі:

Заглушки

Малий відсоток водіїв справді пристібають пасок безпеки для безпеки. Решта ж для того, щоб поліція не спинила. І це радикально неправильно, адже нікому ваша безпека та здоров’я, крім вас, не потрібні. Отже, турбуватись про це необхідно саме вам.

Водіям чомусь простіше придбати заглушки, щоб обманути бортовий комп’ютер і їздити непристебнутим. Цікаво, кому вони роблять гірше такими діями? Звісно, собі. Тому краще не випробовувати долю, а застосовувати пасок безпеки, котрий недарма в машині придуманий.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Шторки

Шторки на вікнах – це, скажімо, наступний етап після тонування. Якщо ще на тонування є якісь обмеження, то за шторки вам що скажуть?

Шторки заважають оглядовості, вони просто загороджують вікна і жодного комфорту від них немає. хіба якщо ви зупиняєтесь, щоб поспати, тоді гаразд. Вікна можна затягнути шторами, щоб сонце не сліпило чи щоб ніхто не заглядав до салону. Але у повсякденному житті їх потреба не виправдана. Навіщо вам ризик?

Диски з маленьким вильотом

Виліт диска – це відстань від маточини до площини його кріплення. Чим відстань більша, тим виліт менший. Водіям в цій ситуації подобається візуальний ефект – колеса, що виступають з арок надають автомобілю агресивності та брутальності.

Але не будемо забувати, що це впливає на безпеку. Якщо використовувати такі диски, то підвіска зазнає більшого навантаження. Кульові опори та маточинні підшипники будуть швидше зношуватись.

Поведінка автомобіля буде непередбачуваною при використанні таких дисків. Як наслідок, автівка стане просто некерованою.

Темна плівка на фари

Ви точно бачили автомобілі, в котрих стоп-сигнали плівкою темною покриті. А, може, і самі мали колись такий грішок. Можливо, це й справді додає автомобілю цікавої зовнішності, але факт, що видимість оптики зменшується залишається незмінним. Особливо їх складно буде помітити в темну пору добу та ще й за поганих погодних умов.

Ми вважаємо, що ризик зовсім не виправданий і їздити можна сміливо без цих «додатків». Принаймні ваша безпека точно важливіша, аніж вони.

Джерело: Dexpens