AutoNews

4 моменти в оголошенні про продаж бу авто, які вказують, що воно з «сюрпризами»

Купити бу авто – нескладна справа. Куди складніше купити справді хороший транспортний засіб після кількох власників і бути впевненим, що він прослужить ще не один рік.

Щоб не потрапити у пастку обману, ось вам кілька нюансів, котрі «спалять» проблемне авто відразу ж в оголошенні. Таким чином ви зекономите собі час і не їздитимете дурно на оглядини.

Недарма існує вислів: «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

Оголошення подала дівчина/жінка

Досвід показав, що дівчат менше підозрюють в обмані і їм значно простіше продати бу авто. Таким психологічним прийомом озброїлись перекупники і активно використовують під час продажу.

Вони підкупляють представницю жіночої статі, котра розповідає потенційним покупцям інформацію, отриману від перекупів. Типу, що автомобілем майже не користувалась, десь колись виїжджала на роботу і все. Як ви самі розумієте, це часто неправда.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Вместо машины — "дрова". Как проверить б/у автомобиль перед покупкой - РИА Новости, 03.03.2020

Пробіг

Не здається вам дивним, що вік авто зовсім не відповідає його пробігу? І таких оголошеннях на сайтах продажу можна знайти десятки. Продавець «чесно» розкаюється, що автомобілем теж користувався лише у справах, а частіше він стояв у гаражі і чекав свого «зоряного часу».

Навіть якщо це і з’ясується, що це правда, то все одно краще відмовитись від такої покупки. Машина, яка стоїть без руху має теж чимало проблем. Наприклад, висохли прокладки, резинки та інші ущільнювачі, а вам це все доведеться міняти своїм коштом.

Терміново!

Оце найнебезпечніший симптом, до речі. Коли ви бачите, що авто продають вигідно, але з поспіхом і метушнею, то від нього просто хочуть якнайшвидше здихатись. З одного боку такий прийом використовується для відведення уваги покупця від проблем з автомобілем. І часто заманюють саме зниженою ціною у порівнянні з іншими авто такої ж моделі. Тут можуть бути не лише якийсь технічний непорядок, а ще й, до прикладу, проблеми із законом.

Названа десятка худших автомобилей мира - Автомобили - АвтоВзгляд

VIN-номер під прикриттям

Зараз автомобілісти за він-кодом можуть легко перевірити авто на предмет участі в ДТП або ж чи має воно якісь певні обмеження.

Від цього життя перекупників стало складнішим, адже продавати зіпсований товар стало важче. Тому якщо продавець все далі відходить від він-коду – йому є що приховувати.

Можете далі навіть не оглядати. А деякі шахраї взагалі можуть приліпити на авто він-код з іншого транспортного засобу.

Джерело: Dexpens