AutoNews

4 підказки водіям, про які не говорять в автошколах

“На лайфхаках світ тримається” – відомий вислів мудрого автора цієї статті.

Всього декілька простих порад здатні полегшити життя будь-якому автомобілісту. Якщо ви раніше до цього не додумувались, то ось вам перелік.

Як допомогти кондиціонеру

Навіть якщо ваш автомобіль оснащений системою кондиціонування, після перебування авто на відкритому сонці сідати в нього одразу важко. Машина встигає нагрітись до неможливого. Охолодити його можна одним простим способом: спочатку опустіть бокове скло, потім обійдіть машину і різко кілька разів відкрийте та закрийте одні із дверей.

Підігрів сидіння влітку

Зрозуміло, що влітку підігрів сидіння не потрібен, адже ви й сам на спеці для свого авто, як обігрівач. Однак теплі крісла допомагають зберегти тепло їжі, якщо увімкнути його на максимум і поставити їжу на пасажирське сидіння.

Заміна ароматизатора

Для приємного аромату в салоні авто можна на заднє дзеркало повісити чайний пакетик, а якщо повісити на дефлектор, то ефект буде ще сильнішим. І прохолодно в авто, і аромат приємний.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Примерзання замків

З цією проблемою може зустрітись абсолютно будь-який автомобіліст, хто мав необережність залишити авто на ніч на вулиці і не подивитись проноз погоди. Впоратись з примерзлим замком можна з допомогою звичайного антисептику для рук, адже він містить в собі спирт.

 

Джерело: Dexpens