AutoNews

4 продукти, як можуть викликати запах перегару у водія

От є такий закон підлості: ви вже тижнями не вживали алкоголь, а драгер показує дані, що шокують вас

І ви справді не розумітимете, що за несправедливість, адже впевнені в своїй тверезості. І ще й працівники поліції слабо повірять на ваше каяття.

Ви колись думали, що запах перегару може провокувати не лише сам алкоголь, але й продукти, котрі є у вашому раціоні? Як з’ясувалось, є низка продуктів, що викликає вироблення бактерій, котрі й провокують «спиртовий» подих.

Варто зазначити, що через особливості організму подих в людей всіх різний, тому і продукти, що мають властивість перегару діють на кожного по-різному. Хтось може з’їсти малу порцію і алкотестер покаже, а хтось набагато більше і йому нічого не загрожує.

Більшу роль відіграє не кількість спожитого, а час котрий минув після прийому їжі.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Квас

Ми вже згадували його в попередніх статтях. Навіть такий мінімальний відсоток алкоголю, як 0,6 може викликати запах перегару. Алкотестер може проігнорувати це, проте «амбре» стоятиме.

Сколько держится запах перегара

Кефір

Через вміст продуктів бродіння в його складі присутній і алкоголь у малій дозі. Краще не споживати його перед відправленням в дорогу заради власної ж безпеки.

Виноград

Почему виноград не бывает червивым? | Публикации | Вокруг Света

Певні сорти винограду здатні викликати специфічний запах. Гроно з’їденого винограду може зрадливо підвести вас на проходженні алкотесту. Тим паче якщо він переспілий.

Часник

Як відрізнити сорти часнику озимого від ярого

Він і сам по собі має стійкий специфічний аромат. А якщо ще й поєднати із цибулею, то в інспектора може бути до вас багато питань.

Джерело: Dexpens