Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

4 важливі моменти, за якими навіть новачок зможе впізнати автомобіль-утопленник

Придбання автомобіля на вторинному ринку – завжди ризик отримати кота в мішку. Одним із таких «котів» традиційно вважається машина, яка пережила перебування у воді внаслідок ДТП, урагану чи повені. Найчастіше «залитий» автомобіль має серйозні проблеми з багатьма вузлами та агрегатами. Ремонт такої машини на СТО обходиться, м’яко кажучи, недешево, а тому багато господарів поспішають просто позбутися «ластівки», що перетворилася на тягар для нервової системи та гаманця.

1. Питання ціни

Ціна повинна бути не нижчою від ринкової.

Цей пункт стосується не тільки «утопленців», а й будь-яких сумнівних автомобілів. Машина в хорошому (прийнятному) стані ніколи не буде продаватися господарем за ціною, нижчою від ринкової. Будь-який господар спробує продати машину якомога дорожче в розумних межах. Більше того, багато громадян спеціально закладають в оголошенні ціни трохи вище за середню по ринку для того, щоб потім «ламаючись» скинути цінник до середнього по ринку в процесі «напруженого» торгу з потенційним покупцем.

2. Зовнішній вигляд

Важливим є зовнішній вигляд.

Якщо машину тільки не волочило по течії річкою або вулицею в результаті повені, то ЛКП швидше за все буде в повному порядку. Однак, хоч трохи тривале перебування у воді все-таки залишає сліди. Поява каламутного нальоту, в першу чергу на світловій оптиці автомобіля – це вірна ознака того, що машина нещодавно “купалася” і зовсім не на автомобільній мийці. При цьому повністю нова оптика у ТЗ також має наводити на погані роздуми про долю машини.

3. Стан салону

Оглядаємо салон.

Насамперед у машині-утопленнику буде затхлий запах, який складно виводиться. Якщо машина експонується з відчиненими вікнами – це завжди погана ознака, що вказує на те, що зрадливий «аромат» дуже погано вивітрюється. Крім цього, варто обов’язково звернути увагу на стан оздоблювальних матеріалів. Розводи, плями, незрозумілі кола та патьоки на оздоблювальних матеріалах – правильна ознака проблем.

4. Моторний відсік

Чистим не повинно бути.

Занадто чистий моторний відсік завжди повинен наводити на міркування про те, що з машиною щось може бути не так. Зазвичай водії і вичищають підкапотний простір до блиску через банальну відсутність у тому будь-якої потреби. Навіть у доглянутій машині все одно буде деяка кількість пилу, бруду та масляних патьоків. Також у підкапотному просторі варто заглянути в затишні місця чи немає там залишків мулу та річкової глини.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Джерело: Dexpens