AutoNews

5 фраз продавця бу авто, після яких можете розвертатись і йти геть

Наразі ми розглянемо не базові критерії вибору, а той, на котрий найменше звертають увагу – на самого продавця та на те, що під час пропозиції він може вам говорити.

Як з’ясувалось, у висловах продавця може бути прихований сенс, який вам краще виявити одразу. Звісно, ми бажаємо вам, щоб вам траплялись лише чесні та щирі люди, але буває всяке.

То які фрази мають насторожити?

«В аваріях не була»

Якщо власник авто сказав про це 1 раз, то це зрозуміло, що просто для довідки. Але коли він за 5 хвилин розмови говорить це разів 10, то очевидно, що він намагається викликати у вас довіру і переконати, а ось з машиною насправді явно щось не так.

Найкраще – це за VIN-номером перевірити інформацію, чи була машина учасником ДТП чи ні. Так у вас буде стовідсоткова гарантія.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

«Все рідне, нічого не докупляв»

Про нові машини або до 3 років так можуть казати, адже за цей період рідко щось ламається крупне, котре потребує заміни. Але зі старими машинами цей номер не пройде.

Покупка б/у автомобиля: советы и нюансы

Якщо навіть власник нічого і не міняв, то це свідчить не про безпроблемність авто, а про те, що продавцю в принципі було все одно на машину і він вирішив скинути всі проблеми за ремонт на наступного власника.

«Машину брала тільки жінка» або «Майже не їздив»

Якщо машиною рідко користувались, то ще гірше, адже вона могла застоятись і за нею особливо не доглядали. Авто, котре безвилазно стояло – це удар для всіх агрегатів. І не користування машиною не свідчить зовсім про його справність.

«Тато на дачу їздив»

Губернатор считает, что куряне могут выезжать на дачу на машине

Ситуація аналогічна з пунктом вище. Машина виїжджала лише з весни до осені, а, отже, про холод вона ні сном ні духом, адже в цей період стояла в гаражі.

Про обслуговування автомобіля, мабуть, і мови не було. Але це ви дізнаєтесь навіть при попередньому огляді авто.

«Тільки мастило поміняєте»

Покупка Авто на Аукционах в США: как Правильно Купить Авто

Найімовірніше, що цього ви почнете, а закінчите ремонтними роботами двигуна. Може бути, що продавець лише те й робив, що тільки мастило міняв, а все решту жило своїм життям.

Ця стаття – заклик продавців бути добросовісними та одразу повідомляти про всі поломки та події з авто.

 

Джерело: Dexpens