AutoNews

5 ознак, що «автомату» у вашому авто залишилось недовго

Доволі рідко трапляються поломки, котрі повністю знешкоджують авто і не дають йому рухатись далі. Зазвичай автомобіль надсилає вам сигнали про можливі проблеми, які незабаром виникнуть, але ви нещадно їх ігноруєте. І дарма.

Наприклад, коробка передач теж не виняток і за кількома симптомами можна зрозуміти, що з нею щось не так.

Чорне мастило

Якщо при зміні мастила ви раптово помітили, що воно повністю чорне і пахне паленим, то новини погані. Зазвичай такий ефект спостерігається, коли підгорають фрикційні накладки і пилюка змішується з мастилом. Коли таке трапиться, то потрібно не тільки накладки поміняти, але й промити коробку передач від бруду.

Масло на асфальте. — Nissan Cube, 1.3 л., 1999 года на DRIVE2

Мастило протікає

Ще одне із очевидних ознак – це калюжі мастила, котрі складно не помітити під автомобілем. Це вказує на зношені сальники та прокладки, через які і просочується робоча рідина.

Ривки під час їзди

Наступний неприємний симптом, котрий вказує на майбутні проблеми з «автоматом» – поява різких ривків при розгоні машини. Це означає, що щось сталось із гідроблоком коробки і потрібно якнайшвидше його перевірити.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Слабка реакція на газ

Якщо при натисканні педалі газу машина розганяється повільніше – це пряма вказівка, що коробка передач вже достатньо зносилась. Можливо, що її доведеться перебрати повністю і замінити деякі деталі.

Тянет картинки, стоковые фото Тянет | Depositphotos

Сторонні звуки

Якщо під час набору швидкості ви почуєте незрозумілий гул чи якісь інші звуки, то варто напружуватись. Вони теж є вісниками технічних несправностей із коробкою. Звук може долинати від зношених підшипників, в яких утворився люфт.

 

Джерело: Dexpens