Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

6 автомобілів з 90-х, які були по кишені тільки дуже багатим людям

Деякі автомобілі у 90-х коштували цілий статок

Ситуація з автомобілями

Така ситуація і на авторинку. Моделі середнього цінового сегмента на момент виходу приблизно 20 років тому коштували 150 000 гривень, а зараз ті ж таки машини продаються вже по 50 тис. грн. Річ в тому, що вони піддаються моральному та технічному зносу і втрачають актуальність. І старінню піддаються не лише бюджетні авто, а й представники преміального класу, які колись коштували десятки, а то й сотні тисяч доларів, а сьогодні пропонуються за вигіднішими цінниками.

1. Cadillac Eldorado 1992

Cadillac Eldorado 1992, випуск якого стартував у 1967 році

Випуск легендарного Cadillac Eldorado почався ще в 1967 році, а в 1992 відбулося велике оновлення лінійки, після чого він став комплектуватися 200-сильним бензиновим двигуном об’ємом 4,9 літра. Маючи настільки великий об’єм двигуна, машина не славилася вражаючою потужністю, але тут йшлося не про динаміку набору швидкості, а про рівень комфорту їзди.

Обшивка салону була виконана з розкішної тканини, а щиток приладів оброблений деревиною. Крісла тут встановлювалися шкіряні та комплектувалися електричним приводом із 12 рівнями регулювань.

Для свого часу Cadillac Eldorado виглядає революційно, оскільки мав і низку особливих опцій та технологій:

  • цифрове бортове обладнання;
  • кліматичний комплекс;
  • автоматичний важіль КПП на кермі;
  • електрорегульовану підвіску та багато іншого.

На той час такі преміальні налаштування зустрічалися тільки на машинах представницького класу.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Тепер придбати американську легенду можна за 250 000 гривень. Так, це, як і раніше, не дешево, але принаймні вам уже не обов’язково бути доларовим мільйонером, щоб дозволити собі таку покупку.

2. Mercedes SL 500 1992

Сьогодні Mercedes SL 500 1992 можна купити за 350 тис. гривень

Перший Mercedes SL 500 з’явився на світ у 1992 році у вигляді преміального купе із 322-сильним двигуном об’ємом 5 літри. Безумовно, це не найшвидша модель німецької марки, але в плані комфорту та оснащення з нею мало хто міг зрівнятися. Розкішна шкіряна оббивка салону, передові системи безпеки, приголомшлива керованість – це лише основні риси, на які було поставлено акцент інженерами.

Додатковим підтвердженням високого статусу даної моделі є те, що на момент виходу з нею могли конкурувати лише автомобілі Rolls-Royce, Bentley та Aston Martin.

Сьогодні цілком реально придбати купе за 350 000 гривень у прийнятному стані та з відносно невеликим пробігом. Це як мінімум у кілька разів дешевше, ніж стартова ціна.

3. BMW 840Ci 1990

BMW 840Ci 1990 продавався за 100 тис. доларів

В автомобільному світі BMW 840Ci 1990 також мала назву BMW E31 Gran Turismo. Її виробництво здійснювалося з 1989 по 1999 роки, а головними конкурентами автомобіля були спортивні Mercedes SL і купе S-класу, хоча вартість нашої моделі значно вища.

Це пояснювалося вражаючими параметрами потужності, і відразу після виходу на ринок спорткупе продавалося за 100 000 доларів, що за мірками на той час вважалося колосальною сумою. Під впливом інфляції сьогодні машина могла коштувати близько 200 тис. доларів.

На її борту встановлювався 4-літровим 286-сильним двигуном, 6-ступінчастою механічною коробкою передач або 5-діапазонним «автоматом». У салоні переважала дорога шкіряна оббивка, яка і сьогодні виглядає дуже респектабельно.

Зустріти BMW 840Ci 1990 на вторинному ринку вкрай непросто, а вартість зразків 1992-1994 років випуску складає близько 600 тис. грн.

4. Rolls Royce Silver Spur Mark II 1990

Цей Роллс-Ройс зараз коштує близько 800 тис. грн

Rolls Royce Silver Spur Mark II вийшов на ринок у 1989 році та успішно продавався до 1993 року. У салоні автомобіля можна було побачити розкішне оздоблення горіховою деревиною, килими Wilton, обшивку крісел елітною шкірою, а також збільшений запас вільного місця, що забезпечувало бездоганний рівень комфорту та свободу дій навіть для людей з великою статурою.

Під капотом легендарного автомобіля знаходився 329-сильний двигун об’ємом 6,8 літра, який дозволяв розвинути швидкість 100 км/год лише за 9 секунд. Однак машина не призначалася для швидкісної їзди, а швидше була потрібна заможним людям, щоб добиратися додому з офісу, їздити по ділових зустрічах та ресторанах.

На даний момент Rolls Royce Silver Spur Mark II 1990 коштує 800 тис. грн, що, як і раніше, чимало для 31-річної речі. Однак це набагато дешевше, ніж стартова ціна, що становила 70 тис. доларів.

5 Jaguar XJS 1995

Максимальна швидкість розгону Jaguar XJS 1995 досягала 260 км/год.

Випуск Jaguar XJS 1995 почався в 1975 році, коли його представили як конкурент для Jaguar E-Type. На жаль, машині не вдалося змістити культову модель за обсягами продажу та популярності, але сьогодні вона є такою ж затребуваною для колекціонування, як і попередник.

Природно, у цьому автомобілі не було таких спортивних характеристик та зовнішності, як у випадку з E-Type, але загалом це був повноцінний Gran Turismo.

У підкапотному просторі Jaguar XJS 1995 був 6-літровий 304-сильний двигун, 5-ступінчаста «механіка» або 4-діапазонний «автомат». Максимальна швидкість розгону становила 260 км/год. За показниками потужності автомобіль міг конкурувати з багатьма спорткупе.

У салоні, як і належить преміальному сегменту, була присутня дорога обробка з комбінацією шкіри та деревини. Але, як ми вже говорили, Jaguar XJS 1995 року не став масовим автомобілем, і сьогодні його цілком реально придбати за 600 тис. грн. залежно від пробігу та стану.

6. Bentley Turbo R 1990

Bentley Turbo R 1990 може розігнатися до “сотні” за 6,2 секунди

Bentley Turbo R 1990 не потребує представлення, оскільки перша зустріч з ним залишиться незабутньою. Це преміальний автомобіль для ділових людей, які звикли ні в чому собі не відмовляти, і який зумів стати культовим.

Навіть за сучасними мірками він виглядає дуже респектабельно та розкішно, уособлюючи унікальні риси ретро-стилю. Незважаючи на великі габарити, які створюють відчуття, що машина неповоротка та повільна, Bentley Turbo R1990 може розвинути швидкість 100 км/год лише за 6,2 секунди. Цьому сприяє 389-сильний 6,8-літровий агрегат.

Ще автомобіль виділяється преміальною обробкою салону з використанням дерева та шкіри, приладовим щитком у вінтажному стилі 50-х, а також передовими, на той час опціями комфорту та безпеки.

Джерело: Dexpens