AutoNews

7 вживаних автомобілів, вартість на які вища, ніж на нові машини

1. Audi RS2 Avant

Автомобіль-легенда, який випускався лише один рік та був створений інженерами марки Porsche. Усього було випущено 3 тисячі таких машин. Смішно, але жодна з моделей так і не була продана на території США. Сьогодні машини, що залишилися на вторинному ринку, ходять як раритет серед шанувальників марки. Перша Avant продається за ціною 77.5 тисяч доларів на одному із зарубіжних сайтів.

2. Mazda RX-7 FD3S

Ще одна культова модель від відомого японського виробника. Свого часу завдяки специфічному зовнішньому вигляду саме ця машина задала тренд на фари, які ховаються, хоча відомий даний спосіб організації оптики був і до цього. При цьому автомобіль 1994 року володів високими ходовими якостями. Незважаючи на поважний вік, сьогодні така машина продається за ціною понад 77 тисяч доларів.

3. BMW Z8

Гарний та рідкісний автомобіль 2001 року виробництва. Як і описані вище моделі, випускався обмеженим (колекційним) тиражем. Дизайн «баварця» був натхненний класичними авто початку другої половини XX століття. Поштучно такі машини збирають на заводі у Мюнхені донині. Збірка – ручна. Торік уживаний Z8 був проданий новому власнику за нечувані 208 тисяч доларів.

4. Nissan Skyline GTR R34

Справжня ікона японського автопрому. На світ спортивний автомобіль з’явився 1994 року. Випускали його на початку 2000-х. Для своїх років машина мала високі технічні характеристики. Сьогодні здебільшого є колекційною моделлю. У змаганнях давно не бере участі. Два роки тому один із Skyline продали новому господареві «всього» за 304 тисячі доларів.

5. Subaru Impreza WRX STi 22B

Ще одна ікона японського автопрому, популярність якої можна порівняти зі згаданим вище «Скайлайном». Загалом японська промисловість випустила всього 424 такі автомобілі. Робилися вони на честь 40-річчя автомобільної компанії. На момент 1998 року машини отримали найкращий двигун із тих, що могла собі дозволити Subaru. Востаннє така машина змінила старого господаря за 314 тисяч доларів.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

6. Ford GT

Ще один порівняно молодий автомобіль, який з кожним роком стає тільки дорожчим, подібно до хорошого вина. Випущений у 2006 році GT розійшовся тиражем у 4 тисячі екземплярів. Спортивний автомобіль пробував свої сили у 24-годинній гонці у французькому Ле-Мані. Сьогодні така машина коштуватиме покупцеві приблизно 450 тисяч доларів з рук навіть за наявності солідного пробігу.

7. Lexus LFA

Ще один ювілейний колекційний автомобіль, який вийшов тиражем у 500 штук. 2011 року такі віддавали до рук за 750 тисяч доларів. Сьогодні такі автомобілі коштують близько мільйона. Причина такої дорожнечі полягає в тому, що насправді кожен із 500 «лексусів» – це унікальний автомобіль, зроблений вручну на замовлення конкретного покупця.

Джерело: Dexpens