AutoNews

Автослюсар радить: на що дивитись при покупці вживаного авто

 Але… В результаті все одно можуть натрапити на металобрухт, а не машину.

Дамо вам кілька корисних порад від автомеханіків, котрі вам точно допоможуть обрати хорошу машину.

Забудьте про пробіг

Навіть не беріть до уваги: на автомобілях віком від 3-х років пробіг обов’язково скручений. Щоб купити бу авто, набагато важливіше знайти його в хорошому технічному стані, аніж з малим пробігом. Адже в одного власника машина з пробігом 50 тис. км може бути, як нова, а в іншого – як старе відро.

Простота дорівнює надійності

Друге правило – якщо вам потрібна надійність, то під час пошуку акцентуйте на простіші авто. Менше електроніки в авто – дешевше утримувати, та й просту машину набагато швидше знайдете.

Обслуговувати автомобілі преміум-класу дуже дорого і не кожен автовласник може дозволити собі купляти оригінальні запчастини, тому такі бу авто матимуть гірший стан при продажі.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Стереотип у виборі мотора

Третє правило – відмовтесь від сучасних малооб’ємних моторів з турбінами. З такою машиною непогано живеться, поки вона на гарантії в дилера, а після закінчення гарантії самостійний ремонт движка покусає ваш бюджет.

Краще прості атмосферні двигуни, котрі не приносять великих клопотів під час експлуатації.

Без перевірки нікуди

Четверте важливе правило – не купляйте автомобіль без комплексної діагностики. Автовласники захочуть зекономити на перевірці машини і сподіваються на могутнє українське «А раптом». Типу, «а раптом пройде і так?»

Якщо ви купите собі авто без перевірки, то заодно і купите собі додатковий головний біль.

 

Джерело: Dexpens