Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Чому антифриз став схожим на іржу вже через тиждень після заміни

Кожен автомобіліст знає про те, що час від часу в улюбленій ластівці слід міняти антифриз. При цьому деякі громадяни чомусь забувають про те, що перед заміною систему охолодження слід ретельно мити за допомогою дистильованої води. Втім, навіть у тих випадках, коли все було зроблено за правилами і за розумом, жоден автомобіліст не застрахований від того, що вже зовсім скоро свіжий антифриз стане схожим на іржу.

Існує всього дві причини, чому антифриз відразу після заміни стає іржавим. Перша і найпоширеніша полягає в тому, що система охолодження банально не була правильно промита. Важливо розуміти, що промивання – це така ж важлива процедура, як заміна фільтрів в автомобілі. Головним винуватцем забруднення системи є сам радіатор, у якому поступово накопичуються різні відкладення. Тип відкладень залежить від того, що використовується як охолоджуюча рідина. Надалі вода або антифриз просто розносять ці відкладення по всій системі.

Бруд та іржа.

Найбільш правильним рішенням у такому разі стане відвідування СТО та використання допомоги кваліфікованих фахівців, які допоможуть якісно промити всю систему охолодження, після чого заллють новий антифриз. Звісно, ​​промити можна й самому. Для цього чекаємо охолодження машини, залишивши її на рівній поверхні. Потім у радіатор заливається дистильована вода. Машина заводиться і залишається на 15-20 хвилин на холостих обертах. Далі двигун глушиться, вода зливається. Вся процедура повторюється кілька разів до тих пір, поки вода, що зливається з радіатора, не тектиме чистою. Спосіб із водою підходить лише для відносно нових машин. В інших випадках її доведеться замінити на магазинний засіб для промивання.

Потрібно добре мити.

Друга причина моментального забруднення антифризу полягає у самому антифризі. Досі багато автомобілістів не цураються від слова «зовсім» купувати охолоджуючу рідину в неперевірених місцях. Насамперед це стосується продавців-індивідуалів в інтернеті та на різноманітних ринках.

Краще поїхати у сервіс

Як підсумок, до рук громадян потрапляє або неякісний, або взагалі контрафактний продукт, який із самого початку містить усілякі злоякісні домішки, що призводять до такого результату.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Перестаньте купувати поганий антифриз.

 

Джерело: Dexpens