AutoNews

Чому биті машини розкуповують так само, як і цілі

Велика неприємність, коли людина потрапляє в аварію. І дуже щастить, якщо без серйозних травм, а тільки побита машина. Хоча це теж доволі неприємно.

Можна розраховувати в такому випадку на виплату страхової компанії, проте, згідно зі новими правилами, тих коштів ні на що не вистачить.

Річ в тому, що зараз сума на ремонт авто вираховується страхувальниками за жорсткими калькуляторами. Та й грошей в пересічних автомобілістів не завжди так багато, щоб вистачило на комплексний ремонт машини.

Власне, з цієї причини автомобілі продають у тому ж стані, в якому вони залишились після аварії, але за значно нижчу вартість.

Как определить, что перед вами битое авто?

Биті автомобілі можуть легко купити менш ніж за 1 день. І купують їх або перекупники, або власники авторозбірок, або ж сервісмени, котрі беруть машини під відновлення. Перекупники такі машини потім перепродають, але трохи дорожче, аніж була початкова вартість. Власне, на те вони і перекупники, в мінусі бути точно не хочуть.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Власники автомобільних розбірок купляють биті машини, щоб вийняти з них вцілілі запчастини. потім розпродують їх за підвищену вдвічі або й втричі ціною. Мета така ж, як і в перекупників – не залишитись в мінусі.

Специалисты рассказали, почему выгодно покупать битые автомобили | ТАРАНТАС НЬЮС

В цьому нічого поганого немає. найгірші в у випадку скупки битих машин – сервісмени.

Как перекупы находят дешевые машины?

Без особливих фінансових затрат вони відновлюють машини до пристойного вигляду та зі спокійною душею продають їх як не биті та не фарбовані. Довірливий та недосвідчений в автомобільних справах покупець навіть не запідозрить, що раніше його «нове» авто було розбите на болтики.

Наслідки аварії розкриють себе дещо пізніше, адже як би не старались майстри, повністю відремонтувати авто до початкового стану аж ніяк неможливо.

 

Джерело: Dexpens