AutoNews

Чому досвідчені водії радять витискати педаль газу в підлогу при зимовому пуску

Дні водії будуть довго і нудно мучитись коло автомобіля, щоб впросити його завестись у свіжий морозяний ранок. В той час як інші водії з досвідом і знанням маленьких хитрощів запустять мотор без особливих зусиль.

Що за хитрість – зараз розповімо. Більше не будете мерзнути біля авто в надії якнайшвидше запустити його.

В мороз моторне мастило майже дорівнює консистенції холодцю, акумулятор повільно обертає колінвал, який ледь прокручує двигун. Здавалось би, якимось успіхом все мало б увінчатись, проте, на жаль, іскри не буде. Одне, що точно можна добитись – це залитих бензином свічок. Їх потім треба викрутити, сушити і знову пробувати. І так ще 10 разів.

Після невдалих спроб мокрі свічки не зможуть підпалити суміш. Тим паче що бензин змиває тоненьку маслянисту плівку зі стінок циліндрів. Це є прямим приводом до утворення задирок.

Семь причин, почему заливает свечи. Что делать?

Отже, якщо авто так і не вдається завести, то доведеться вмикати кмітливість. Витискаємо педаль газу в підлогу, прокручуємо ключ в замку до місця «старт» і утримати на 10 секунд. Таким чином перекривається подавання пального в циліндри, але повітря продовжує надходити. І продуває рештки пального.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Дистанционный запуск двигателя: чем он плох — Российская газета

Свічки висохли і можна спробувати завести. Трішки зусиль і метал починає оживати. Прогрів йому потрібен для того, аби розширитись від температури і перейти в робочий стан. Доводити стрілку до необхідної відмітки на шкалі не варто, але дочекатись її старту потрібно.

Всього кілька легких кроків і силовий агрегат, і коробка проживуть значно довше.

Джерело: Dexpens