AutoNews

Чому минулорічна «незамерзайка» не придатна до заливання

Одним із важливих пунктів у підготовці є заливання незамерзаючої рідини, котра захищатиме механізм від утворення льоду і пластиковим елементам теж забезпечиться спокій та цілісність.

Економія – це добре, але лише в тому випадку, коли вона раціональна.

В нас це поняття не завжди використовується, тому люди можуть економити на всьому і не зважати, що це може навпаки нашкодити і призвести до ще більших витрат.

Наприклад, та ж незамерзайка. Вона може замерзнути і при вищих температурах, аніж вказані на пляшці.

В складі незамерзаючої рідини міститься спирт, розведений зі спиртом і певна кількість додаткових компонентів – віддушки, барвники та інше. Від кількості спирту залежать властивості рідини. Не зовсім совісні виробники спеціально заливають менше спирту з метою економії, від чого і падає якість продукту.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Почему замерзает незамерзайка? Делимся опытом.: samarski_kray — LiveJournal

Уявімо, що водій не захотів витрачати кошти на нову незамерзайку, бо в гаражі ще стоїть з минулого року і якось шкода викидати. Зараз багато себе впізнали, правда? Результат буде таким собі – рідина буде замерзати тоді, коли не мала б цього робити.

З огляду на склад, водії роблять висновок, що рідина ніяк не може зіпсуватись і прослужить ще один рік. Насправді ж це не так. Наприклад, барвники можуть випадати в осад, після чого машину треба буде віддавати на СТО і чистити. А це зайві витрати.

Воно вам треба?

Незамерзайка: для чего нужна, как приготовить и когда заливать? | mixailzaonegin

Перед приходом зими попит на незамерзайку зростає, чим користуються винахідливі продавці. Вони можуть втюхати вам «стару рідину» і ви цього навіть не зрозумієте. Тому до вибору варто підходити відповідальніше і відправлятись в спеціалізовані магазини, а не вестись на дешевший «лівак».

 

Джерело: Dexpens