AutoNews

Чому не можна заправлятись, якщо на АЗС стоїть бензовоз

  Й справді, якщо ви помітили, що бензовоз не просто стоїть, а ще й починає заповнювати ємності пальним, то краще приїхати дещо пізніше. Також не забудьте дати цю пораду своїм близьким та рідним.

Якщо ви подумали, що вся річ в безпеці, то це не так.

Коли на заправній станції баки наповнюють свіжим, щойно привезеним пальним, то під впливом тиску з дна цистерн підіймається весь осад, котрий встиг накопичитись з моменту останнього поповнення.

І, відповідно, коли почнете заправляти свій автомобіль, то осад, котрий весь на поверхні, може разом з бензином потрапити до бензобаку вашої машини. А, як нам відомо, висока концентрація осаду в пальному погано впливає на роботу двигуна.

Брудний бензин, розбавлений сміттям, елементарно призведе до того, що паливний фільтр заб’ється, а насос ризикує перегоріти. І це тільки в кращому випадку. Тому, якщо ви одразу не звернете на це увагу, то і сам мотор зазнає добрячого удару.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Отзывы сотрудников о работе в компании WOG - Одесса

Найімовірніше, через забитий фільтр доведеться поміняти паливний насос. А ось якщо чужорідні елементи в бензині проникнуть до паливних форсунок, то, може бути, що доведеться робити капітальний ремонт двигуна.

Тому, коли приїжджаєте на АЗС з метою поповнення паливних запасів, то переконайтесь, що на ній немає бензовозів. Банальне спостереження вбереже вас від великих витрат на ремонт та заміну деталей.

 

Джерело: Dexpens