AutoNews

Чому не варто викидати старі свічки запалювання

Зразок при покупці нових

В автомобільних магазинах просто величезний вибір товар від різних виробників, тому очі розбігаються ще при вході. Безперечно, що, згідно із завданням консультантів, вам допоможуть із визначенням найоптимальнішого розхідника для вашого авто.

Але, щоб ви собі розуміли, до вашого авто може підходити багато свічок від різних виробників і, відповідно, різної якості. Щоб не сподіватись на власну пам’ять та на фортуну, просто збережіть одну стару свічку і коли підете по нові, візьміть її з собою. Так ви точно оберете те, що потрібно вашій машині.

Когда нужно менять свечи зажигания

Про всяк випадок

Зазвичай, автомобілісти беруться міняти свічки не тоді, коли вони вже зіпсувались та припинили нормальну роботу, а коли пробіг перейшов визначену межу – через 30-50 тисяч кілометрів. Не поспішайте йти до смітника, щоб відправити свічки туди. Це буде вашою помилкою.

Суппозитории зажигания (свечи зажигания) — Chevrolet Lacetti, 1.6 л., 2008 года на DRIVE2

Старі свічки можуть неабияк виручити водія в дорозі. До прикладу, ви могли залити свічки бензином, коли сильно газували в мороз з метою запуску двигуна. В цьому випадку можна швидко вкрутити старі свічки.

Вони також будуть допоміжними, коли на АЗС вас заправлять поганим пальним і ті свічки, що в двигуні, покрились кіптявою та не можуть нормально працювати.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Водіям

Велика частка автомобілістів дуже любить свої машини і вкрай бережно ставляться до них. Навіть до процесу заміни свічок вони підходять максимально відповідально.

Замена свечей зажигания: когда и как это сделать

Спершу очищують свічкові колодязі від бруду та піску, що це все не потрапило до двигуна. Потім під очищення потрапляють високовольтні дроти. Далі викручують старі свічки, але перед встановленням нових – ще одна маніпуляція.

Старі свічки змащують мастилом та вкручують назад – це роблять для того, щоб змастити різьби та прочистити її перед установкою нових свічок.

 

Джерело: Dexpens