AutoNews

Чому продавці бу авто так не люблять перекупників

Звідки вони взялись і яка їх мета?

Як відомо, основним джерелом заробітку перекупників є купівля бу авто за мізер (торгуватись вони ще й як вміють) і перепродати його за ринковою ціною або й навіть дорожче.

Звісно ж, про сплату податку не може бути й мови, та й автомобілі, котрі вони перепродують зазвичай є з важким минулим і в цілому досить проблемними. Ті люди, котрим потрібно якнайшвидше продати свою машину, з якою купа мороки, то тільки раді скористатись перекупниками, котрі заберуть машину хоча б за якісь гроші.

Але загалом репутація у перекупників досить погана і довіри до них зовсім немає.

Що дратує найбільше?

Ось, наприклад: людина виставила оголошення про продаж авто і очікує дзвінків від свідомих покупців, котрі справді хочуть купити авто для себе. І тут довгоочікуваний дзвінок.

Діалог починається з того, що людина, яка ще авто на очі не бачила, починає з продавцем торгуватись. Думати нема що – це перекупники, котрі начебто маскуються під звичайних людей, котрі могли б цікавитись покупкою авто.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

І саме те, що вони починають розмову з проханням знизити ціну і видає їх. Часто такі розмови завершуються через хвилину, якщо продавець знає про нечисту совість перекупів.

Как заканчивать встречу если результат ясен

І щоб захиститись від непотрібних дзвінків, продавці одразу ж вказують в оголошенні, що перемовин із перекупниками не ведуть і не потрібно їх турбувати. Це не завжди допомагає повною мірою, особливо, якщо авто популярне і має хороший попит на вторинному ринку.

А зустріч наживо з перекупниками – це окремий цирк. Приблизно це виглядає так: навколо машини ходить задуманий чоловік, який намагається зобразити освіченість, щось там міряє товщинометром, шукає тріщини там, де їх нема.

В результаті, дає своє «професійне» заключення, що авто аж занадто проблемне, з пробігом точно шаманили і краще продати зі знижкою зараз, бо ніхто інший не купить і такої можливості більше не буде.

Кроссоверы, которые выбирают перекупщики

Той, хто не зовсім обізнаний в темі авто, може свято повірити в усі слова (а перекупи ще ті маніпулятори) і продасть своє авто за безцінь, від чого сам і постраждає.

Але якщо біля вас є хтось толковий в цьому напрямі, то він знає, куди відправити перекупника-експерта. Тому не поспішайте вірити на слово першому-ліпшому.

Не дурно ж кажуть: «Сім раз відміряй, один раз відріж».

Джерело: Dexpens