AutoNews

Чому всі так хвалять автомобілі KIA

Корейський автовиробник КІА має високу популярність серед українських автомобілістів. Місце у водійських серцях ці машини отримали завдяки високій надійності та стильному зовнішньому вигляді: класично і зі смаком.

Марок є чимало, тому покупець може обрати собі саме те авто, котре для нього оптимальне і за характеристиками, і за зручністю, і за ціною.

Основні плюси авто КІА

Зовнішній вигляд – це прекрасно, але «начинка» значно важливіша. За що люблять КІА:

  • Висока якість та надійність;
  • Просторий та зручний салон з оновленим технічним оснащенням;
  • Безпечна експлуатація;
  • Обслуговування недороге, доступні запчастини;
  • Легкість ремонту.
Зображення, що містить текст, автомобіль, дорога, транспортний засіб

Автоматично згенерований опис

Корейці багато акцентують на безпеці транспортних засобів, саме тому всі автівки КІА відповідають стандартам безпеки. Автомобілі сміливо витримують тривалу експлуатацію навіть в складних умовах і при цьому не діставати власника постійними ламаннями.

В комплектацію входить наявність подушок безпеки, мультимедіа, якісні паски безпеки. І, звісно, перевага, котра цікавить більшість водіїв – витрати пального. Стосовно авто КІА можна бути спокійним – вони досить економні. Ще практичні в керуванні, тому навіть водій-початківець може сміливо і без остраху починати кар’єру автомобіліста саме з них.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Хто любить простір та комфорт, то КІА саме для вас. В них об’ємний салон та досить великий багажник.

Представлен облик кроссовера Kia Sorento — ДРАЙВ

Автовиробник пропонує чимало моделей. Вони мають між собою відмінності, проте функціональність та наповнення однаково сильні.

Комплектувальні

Купити запчастини до авто КІА взагалі не складає жодних труднощів. Вони у вільному доступі на лавах спеціалізованих магазинів, в дилерських центрах, ринках, а також можна купити запчастини онлайн.

Преимущества использования оригинальных запчастей KIA

Якщо порівнювати, то оригінальні запчастини коштують дещо дорожче, аніж неоригінальні. Воно й зрозуміло – ви платите за якість та безпеку.

Джерело: Dexpens