Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
AutoNews

Чи має бензин термін придатності і що буде, якщо заправитись старим пальним

І зберігатись це пальне може не один рік, але питання – чи зберігає воно свої властивості та робочу здатність? І чи справді можна його використовувати через 2-3 роки?

Чи псується пальне?

Згідно з вимогами, бензин може сміливо стояти протягом 5 років, а після виходу терміну краще його утилізувати. Але це не свідчить про те, що можна просто так заливати пальне в бочки, що воно простояло в гаражі ще років 5.

Пять главных ошибок при заправке автомобиля — Российская газета

Бензин має високі вимоги до вимог його зберігання. Наприклад, знані перепади температур категорично протипоказані, так само і контакт з повітрям. Якщо ігнорувати вимоги, то термін придатності швидко скоротиться.

Чи варто використовувати старий бензин?

Для звичайних двигунів, котрі стоять в газонокосарках, бензогенераторах чи навіть у мотоблоках, абсолютно не важлива якість бензину.

А ось автомобілі до цього списку не належать. В них високі вимоги до бензину, особливо у сучасних турбованих двигунів.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Коли бензин довго зберігається, в ньому починається процес розпаду доданих домішок, а це знижує октанове число. На дні каністри або бочки утворюється осад, який може забити паливну систему авто, коли потрапить туди.

Почему масло в двигателе пахнет бензином. Причины запаха бензина от масла в моторе

Окрім цього, якщо бензин тривалий час зберігався у металевій тарі, то від взаємодії окислилось залізо, що змінює властивості пального.

Якщо в машину залити таку рідину, то висока ймовірність того, що при запуску двигуна з’явиться детонація. В процесі згоряння старе пальне виділяє велику кількість диму та сажі, котра осідає на стінках камери згоряння, а потім змішується з моторним мастилом.

Сколько времени можно хранить бензин в канистре? | Практические советы | Авто | Аргументы и Факты

Механіки в автосервісах наполегливо не рекомендують використовувати таке пальне, адже від цього легко може зламатись двигун.

 

Джерело: Dexpens