AutoNews

Чи варто купляти автомобіль, котрому вже понад 10 років

Який термін придатності в автомобілів

Деякі автомобільні заводи обмовляють термін служби своїх виробів, але до реальності це має віддалене відношення. Формально вважається, що за цими межами відобразиться природний знос кузова та головних агрегатів. Наївно очікувати, щоб вони після 150 тисяч кілометрів були як новенькі.

Знос, звісно ж, залежить більше від умов експлуатації та догляду за транспортним засобом. Більшість автівок до 10-річного віку зовсім не схожі на розвалюх, якщо про них як слід турбувались і не намотували по 50 тисяч кілометрів пробігу за рік.

Деякі моделі і в 12-річному віці мають досить презентабельний кузов – головний елемент, котрий визначає остаточний ресурс. Новий двигун до кузова при робити можна, а новий кузов до двигуна…

Ну, так вже не роблять.

Як вибрати б/у авто в хорошому та доглянутому стані

Якщо коротко, ставити хрест на автівках віком 10-15 років – нерозумно. Серед них можуть бути і ті, що загнані до такого ступеню, що ледь збереглись, а є такі, що дадуть фору «молодим».

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Наше завдання – знайти хороший варіант за адекватні гроші. Пошук краще проводити серед автомобілів не преміумкласу, бо за середню ціну ви знайдете хіба якийсь варіант з 1990-х років.

В немолодих автомобілів вартість не завжди залежить від пробігу та комплектації. Багато хто продає справні автомобільні за реальні доступні ціни, а є такі, що на «вбиті» автівки ставлять аж занадто високі цінники.

Эксперты оценили изменения в правилах продажи машин с пробегом — РБК

На що звернути увагу при огляді автомобіля з пробігом

  • Почніть з паспорта транспортного засобу. Якщо помітили дублікат, то варто задуматись в прозорості угоди. Є багато онлайн-сервісів, де можна перевірити авто.
  • Якщо перший власник – юридична особа, то майже 100%, що авто працювало в таксі.
  • Перевірка за електронними базами може виявити ДТП, про котре вам не розповідав продавець.

Джерело: Dexpens