AutoNews

Чи варто купляти запчастини на авторозбірках

Що це за місце?

Отже, авторозбірки – це такий собі склад б/у запчастин до автомобілів, котрі або скуповують деталі, або ж розбирають машини самостійно. Зазвичай вони купляють автомобілі, котрі побували в ДТП та не підлягають ремонту або ж ремонт виходить занадто дорого і власник не хоче за це братись. На авторозбірках можна знайти все: від деталей двигуна до лобового скла. Вони також мають різний асортимент: хтось спеціалізується широко і має цілі склади, а хтось обмежується простим гаражем, де й проходить торгівля.

Також авторозбірки поділяються на такі, що постачають деталі лише для певної марки автомобіля, інші – запчастини лише для іномарок, треті – постачають запчастини з певної країни-виробника.

Які переваги купляти автозапчастини на авторозбірках

Найперше, що приваблю клієнтів – це низька ціна. Власне, з цією метою люди і відвідують авторозбірки, адже на них можна гарно зекономити. Авторозбірки можна порівняти із секонд-хендами – і там, і там можна знайти унікальну річ популярної фірми, котра нижча від ринкової в декілька разів.

Наступною перевагою авторозбірок є якість запчастин, котрі вам пропонують. Хоча багатьох може трохи відлякувати, що запчастини не нові. Але в цьому ніякої небезпеки немає: запчастини з певним терміном експлуатації можуть бути ще кращої якості, аніж їхні теперішні аналоги.

В магазинах знайти якусь деталь іноді буває досить складно, а ось на авторозбірках асортимент досить великий. Також плюсом можна вважати те, що запчастину можна оглянути, оцінити якість та купити без очікування доставки.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Звідки беруться запчастини?

Як ми вже вище зазначали, запчастини дістають з автомобілів, котрі не підлягають ремонту. Викупляють їх у власників за символічну ціну і вже самостійно розбирають. Також багато фірм пропонують купити биті авто на автомобільних аукціонах. Купити таку машину навіть буває вигідніше, бо ціна на неї в рази менша.

Авторазборки, Шроты Польши: Цены, Доставка🔧 MRZ-group Украина

Звісно, найшвидший варіант – купити машину у викрадачів, але закон проти таких дій. Тому такі авто на авторозбірках ви точно не зустрінете.

Завезти запчастини на авторозбір – складна процедура. Всі деталі, як мінімум, мають відповідати стандартам якості. Власники завжди мають головний біль, який називається «На які деталі буде попит?»

З часом вони вже мають перевірених постачальників запчастин, котрі постачають саме те, що треба і без жодного ризику. Хоча на початку ведення бізнесу може траплятись різне. Часто власники самі їздять в Німеччину, щоб закупити необхідні товари. До речі, це найкращий варіант, адже можна знайти свіжі деталі і в досить великих кількостях.

Джерело: Dexpens