AutoNews

Чи є сенс ставити в авто потужніший акумулятор

    Різні акумулятори отримують автомобілі під час збірки, але при цьому потужність генератора не змінюється. З цього робимо висновок, що ємність акумулятора мало залежить від сили генератора.

Головний критерій, котрим потрібно керуватись при виборі нової батареї – це потужність стартера. Досвід каже, що досить часті випадки, коли через велику потужність акумулятора не «вигрібав» генератор, адже не був розрахованим на такі перенавантаження.

Можна подіставати експертів у питанні автомобілебудування, але й вони вам чіткої відповіді не дадуть на питання, коли саме перенавантажений генератор вирішить припинити роботу. Тут є додаткові нюанси, наприклад, ступінь розрядження акумулятора, особливості генератора та й режим роботи самого двигуна.

Водії, які не хочуть недосвідченими руками влізати в будову авто, продовжують їздити з акумулятором тієї потужності, котра передбачена розумними людьми. Ну і правильно, фахівцям все ж краще знати, що ставити в машину і як це аргументувати.

Коли збирають автомобіль, то в нього встановлюють акумулятор відповідної потужності, що все гармонійно працювало: і електроприлади при вимкненому двигуні, і був оптимальний термін служби, а також запас невеликого об’єму енергії, щоб авто змогло функціонувати у випадку відмови генератора.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Хіба, якщо ви вже почали помічати, що потужності батареї не вистачає навіть, коли двигун працює, то вже можна починати пошуки нового акумулятора. Можна замінити таким же самим.

Також буде доречним встановити акумулятор більшого об’єму, якщо в машині є потужна аудіосистема. Вона потребує багато енергії, тому це рішення буде раціональним.

В решті випадків немає точної вказівки, що точно потрібно встановлювати потужніший акум. І варто звернути увагу, що виробники не рекомендують проводити такі маніпуляції, щоб не порушувати роботу автомобіля.

Джерело: Dexpens