AutoNews

Чи є сенс в розтяжках під капотом

На сьогодні є безліч різноманітних пристосувань для автомобілів, котрі можуть його вдосконалити. Одним із них є такий вид тюнінгу, як розтяжки під капотом. Їх популярність пояснюється покращенням показників жорсткості і авто краще себе поводить на високій швидкості.

І коштує це задоволення небагато, і монтувати можна самостійно без допомоги майстрів.

От цікаво, чи справді від них є якась користь і чи реально потрібні вони автомобілю?

Які є розтяжки

Для конкретної моделі авто підбираються спеціальні розтяжки. Варто робити вибір на користь індивідуальних аксесуарів, котрі справді підійдуть вашому авто, а не ті, які є універсальними.

Використовувати розтяжки можна не лише у підкапотному просторі між стійками, а й в задній підвісці, задніх стійках, на крилах та ін.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Найчастіше розтяжки встановлюють саме на передні стійки. Як ми вже казали, вони позитивно впливають на поведінку автомобіля при високих швидкостях.

Распорка передних стоек — Лада Приора Седан, 1.6 л., 2011 года на DRIVE2

Переваги розтяжок

  • В авто покращується маневровість;
  • Підвищується жорсткість кузова;
  • Помітно збільшується стійкість на дорозі;
  • Анулюється розгойдування кузова;
  • Бокові крени в поворотах теж зменшуються.

Проте, як і будь-яка річ, розтяжки теж мають свої негативні сторони, котрі варто врахувати перед монтажем в своє авто.

Наприклад, може погіршитись функціонал керма, машина може гірше повертати, радіус повороту може дещо збільшуватись. Хоча більше буде залежати від того, яка якість обраних вами розтяжок.

Економити на цьому не варто, адже ви ризикуєте своєю ж безпекою та безпекою вашого авто. Аксесуар китайського виробництва вам не підійде, адже в них низька міцність.

Машина быстро едет images libres de droit, photos de Машина быстро едет | Depositphotos

Краще купляти їх у відповідних автоательє, котрі спеціалізуються на певних марках авто. Коли ви придбаєте розтяжки, то все, що вам потрібно – це затягнути їх на стійках. В цьому вам допоможе інструкція. Там небагато роботи і в ній прописані необхідні дії. Тому навіть автомобіліст без досвіду в ремонтних роботах може легко впоратись.

Джерело: Dexpens