AutoNews

Чим небезпечні водії, які тримають руку зверху на кермі

Як і де потрібно тримати кермо водіїв вчать ще в автошколах. Проте, одразу ж після отримання омріяного водійського посвідчення новоспечені автомобілісти забувають науку автоінструкторів і охоплюють кермо різними техніками.

Як стверджують фахівці у сфері психології, за тим, як водій тримає кермо, можна багато що розповісти.

Спершу нагадаємо, в якому положенні правильно братись за кермо. Ви, мабуть, і самі знаєте, що це має наступний вигляд: уявили годинник, права рука на 2, ліва – на 10. І це не тому, що так собі захотіли автоінструктори і вас змушують. Таке положення рук було розроблено шляхом експерименту і висновок показав, що воно ідеальне для безпечного водіння. В такому випадку реакція буде миттєвою, якщо трапиться якась позаштатна ситуація на дорозі.

Как правильно держать руль при вождении автомобиля | Автошкола

Але сказано, та й сказано, а кожен водій все одно тримає руки, як йому заманеться. Про що свідчить положення рук автомобіліста? Той, хто вже далеко не перший рік водій. То взагалі тримає кермо однією рукою.

В принципі, якщо це спокійна їзда міськими вулицями без маневрів і від світлофора до світлофора, то годиться. Проте, випадки трапляються непередбачувано і краще, коли обидві руки володіють кермом.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Що кажуть психологи?

Згідно з їхньою думкою, якщо водій кермує однією рукою, то він має потаємне бажання висловити всім своє лідерство. Особливо це підтверджується, якщо рука перебуває нагорі керма.

Частіше це спостерігається у водіїв, котрі мають досвід понад 5 років. Небезпека полягає в тому, що в такому положенні вони розслаблені і під час їзди він може навіть бути зайнятим гаджетом: інша ж рука цілком вільна.

В каком городе живут самые агрессивные водители?

Такі водії занадто самовпевнені і часто не дотримуються правила дорожнього руху. Проте, зарозумілість та надмірне відчуття власної важливості без підстав нікого до добра не приводило. Фахівці радять триматись на відстані від таких водіїв заради власної безпеки.

Джерело: Dexpens