AutoNews

Доливання антифризу: всього 2 правила, які треба знати

Антифриз, як він є

Службові обов’язки рідини, котра охолоджує мотор, полягають в наступному – знизити навантаження на деталі движка, не допускати перегрівання та захищати деталі від корозії. Цим і зумовлений спеціальний склад рідини.

Коли водій багато їздить, то антифриз, якому доводиться багато працювати, швидко втрачає свої властивості: рідина також може потемніти, загуснути, рівень швидко падає, тому і є необхідність регулярно доливати, а іноді й міняти повністю. Інакше так можна і мотор до кипіння довести.

Мішати не можна

Якщо вам понад 18 років, то ви знаєте, що змішувати не можна. І це стосується не лише застілля, а всього в нашому житті: антифризу, зокрема. Варто заливати лише той, котрий є рекомендований фірмою-виробником.

Якщо ви не в курсі, яку рідину споживає ваше авто, то загляньте до інструкції з експлуатації, в котрій це чітко прописано.

Антифриз — що це таке і куди його заливати? | AutoDriving.net

Отже, перевірили рівень і визначили, що потрібно доливати. Але головне – не змішуйте антифризи різних класів. Машина може працювати лише з одним типом охолоджуючої рідини.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Що буде, якщо змішати?

Масло в расширительном бачке охлаждающей жидкости: причины, первые признаки и методы решения проблемы

Антифризи різних типів можуть вступити в реакцію, адже у складі мають різні речовини і в результаті вийде рідина з незрозумілими властивостями, котра не захищатиме агрегат, а навпаки угробить його. Тоді готуйтесь до ремонту.

Доливати за холодних умов

Доливати антифриз, як і перевіряти його рівень, потрібно лише на холодному двигуні. Інакше при спробі відкрутити пробку на розширювальному бачку, якщо мотор гарячий, вас може обпекти кип’яченим антифризом.

Долив антифриза — Volkswagen Golf, 1.4 л., 2010 года на DRIVE2

Процедура доливання взагалі нескладна, але якщо не знати елементарних правил поводження, то це стане справжнім випробуванням. Головне, як ми вже казали, не змішувати рідини різних типів, не доливати на гарячий двигун і дотримуватись техніки безпеки.

Візьміть до уваги: Як часто треба міняти мастило в механічній коробці

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал. Там ще більше цікавого.

Джерело: Dexpens