AutoNews

«Дрібні» несправності, котрі насправді призведуть до значних наслідків

Однак ігнорування проблем призведе до плачевного результату. І ніхто, окрім водія, в цьому винним не буде.

Почнемо з найпоширенішого: оптика, в котрої неправильно налаштоване світло. Такі фари будуть приносити дискомфорт автомобілістам на зустрічній, засліплюючи їх, що може призвести до аварії.

Сам автовласники також можуть зазнати невдачі: якщо світло фар б’є вгору, то водій може не помітити, наприклад, відкритий люк на дорозі. Якщо натрапити в нього колесами, то автівка може перевернутись.

Установка лампы ближнего света tkavtostil.ru

Фари, котрі перегоріли – плюс одна небезпека в скарбничку. Якщо траса погано освітлена або неосвітлена взагалі, то інші водії можуть неправильно оцінити габарити вашого авто. Особливо, якщо не горить лівий освітлювальний прилад: тоді можна сприйняти транспорт навпроти як мотоцикл, так і як вантажівку. В результаті існує небезпека лобового зіткнення, котрі часто закінчуються жертвами та пошкодженнями.

Низька здатність скла пропускати світло – ще одна проблема. Це явище приходить поступово: з часом скло покривається подряпинами та затирається, через що світло стає досить тьмяним. Щоб уникнути небезпеки в темну пору доби. Достатньо просто відполірувати фари. Але водії не поспішають з цими роботами.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин
Как полировать фары: советы от автомобилистов - Quto.ru

І наприкінці згадаємо ще про грижу на внутрішньому боці колеса. Ви можете її не помічати тривалий час, за який вона виросте і може тріснути в небезпечний момент – прямо посеред траси. Тоді водій втратить керування і наслідки можете передбачити самі.

Джерело: Dexpens