AutoNews

Двигун слабо тягне: чим це викликано

Система запалювання

Від того, наскільки правильно відбувається займання паливно-повітряної суміші, прямо залежить робота двигуна. Поганий контакт високовольтних дротів, кіптява на свічках чи якісь несправності котушки запалювання провокують проблеми із двигуном.

Тому, як тільки ви зрозуміли, що з мотором щось не так, то одразу зазирніть до системи запалювання. Ще одне, що вказує на винуватицю-систему – двигун буде здригатись на холостому ходу.

Вихлоп

Різка втрата потужності силового агрегата може бути пов’язана з каталізатором, котрий втратив свою працездатність. Коли його соти забиваються сажею, то у вихлопній трубі утворюється пробка. Через складний випуск вихлопних газів робота двигуна погіршується в рази.

Тому потрібно якнайшвидше замінити каталізатор, інакше він почне руйнуватись і через це двигуну загрожує пришвидшений знос.

Гірська їзда

Аренда машины в Крыму для поездки в горы - ИП Черухин М.А.

Спад потужності може бути пов’язаним не лише із несправністю в автомобілі, але й внаслідок природніх причин. До прикладу, коли автомобіль рухається у високогірній місцевості, то йому катастрофічно недостатньо повітря. Все тому, що на таких висотах немає необхідного кисню, котрий потрібен для згоряння пального.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Тюнінг

Автомобілісти, котрі дуже полюбляють допрацьовувати агрегати, найімовірніше зіштовхувались з такою проблемою. Не всі нововведення можуть приносити користь автівці. Трапляється абсолютно зворотній ефект. Тому, якщо після чергового доопрацювання ви помітили спад потужності двигуна, то краще повернути все на свої місця і відмовитись від експериментів.

Джерело: Dexpens