AutoNews

Експерти назвали авто, в якому під час аварій не загинула жодна людина

Зворотній бік медалі – ймовірність потрапити в ДТП. Чи постраждає людина, чи ні вже залежить від надійності транспортного засобу.

Нещодавно фахівці із Великобританії назвали машину, котра є абсолютно захищеною, адже за час реалізації в ній ніхто не загинув. Такими результатами може похвалитись невелика кількість машин.

Про який саме автомобіль йде мова – читайте далі.

Надійність та потужність

Фото Volvo XC90, подборка фотографий Вольво ХС90 — фотоальбом автомобилей Autodmir.ru (Автомобили и Цены).

Британські фахівці автомобільної сфери провели масштабну роботу, в результаті чого їм вдалось з’ясувати, на якій машині учасники ДТП завжди залишались живими.

Після вивчення свідчень, отриманих з різних джерел, експерти визначили найбезпечнішим позашляховик Volvo XC90. Це підтверджується статистичними даними.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Модель в продажі з 2002 року. Вона постачається у різні країни світу. І за цей час (19 років) не зафіксовано жодного летального випадку після аварії.

У Великобританії Вольво є у 50 000 громадян. Більшість з них кажуть, що не хочуть міняти свою машину навіть на дорожчий та більш розрекламований варіант.

Volvo XC90 (Вольво ХС90): фото, цена, отзывы

Особливості

Головна перевага Вольво ХС90 в безпеці, а саме в наявності надійної системи екстреного гальмування. Але не тільки це. Модель також має систему запобігання зіткнення. Саме ця модель стала однією з перших авто, котрі отримали таку інноваційну функцію.

Аналітики кажуть, що застосування двох вище описаних систем знижує ймовірність зіткнення автомобіля з іншими чи бар’єрами на 38%. Підраховано, що одна така система запобігання зіткнення може врятувати понад 1,1 тис. людських життів за десятиріччя.

Volvo XC90 кроссовер 5 дв 2020 года Volvo с фото и ценами — CARobka.ru

Ще в 2015 році Вольво ХС90 останнього на той час покоління брав участь в краш-тестах. І в кожному випробуванні йому ставили найвищі оцінки.

Цей позашляховик продемонстрував ефективність на 97% та отримав 37 балів від фахівців, котрі спостерігали за випробуваннями.

 

Джерело: Dexpens