AutoNews

Фрази, які не варто казати водію таксі

  Як і будь-яка робота з людьми, робота таксиста досить нервова та вимагає стресостійкості. Окрім цього потрібно зберігати уважність та сконцентрування, адже все ж вони перебувають за кермом і повинні слідувати ПДР.

Ось вам ТОП фраз, які не люблять водії таксі, після котрих можна нарватись на грубість або взагалі на скасовану поїздку.

Ви де? Я тут за чотири км стою, чекаю вас, а ви не туди поїхали

Максимально точно вказуйте адресу. Водій не повинен шукати вас з собаками і не має пророчих здатностей, щоб зрозуміти, що ви на тій адресі, але «трошки далі відійшов, ви мене побачите». Він витрачає свій час і нерви, щоб вас знайти. Він може бути у вашому районі вперше і не знати, коло якого об’єкту ви стоїте. На яку адресу замовили, там очікуйте.

Вид сбоку на туриста с рюкзаком и взглядом на карту в руках — ландшафт, Транквиль - Stock Photo | #181072910

Мені на вулицю Бозна-куди і якомога швидше

Тут будь-яку людину зіб’є з пантелику, коли пасажир заскакує, кричить адресу і вимагає гнати швидше. Навіть якщо вам справді дуже кудись треба, то варто ввічливо назвати місце прибуття і попросити їхати швидше. Але аж ніяк не підвищеним тоном і агресією. Він може піти на принцип і буде їхати максимально повільно.

Как не взбесить водителя такси (инструкция)

Нам ще треба заїхати в одне місце»

Що вам коштує вказати кілька місць зупинок, а не ставити водія перед фактом? Він міг собі розрахувати дорогу за зручністю, щоб не затрачати багато часу і поїхати далі на замовлення. А тут ви, як сніг на голову, а ще потім з’ясується, що з вами ще потрібно кататись по різних точках.

Мазазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин

Просто попередьте наперед і не виникне незрозумілості.

Машина у вас, звісно, так собі

Це взагалі «топ» серед усіх фраз. Якщо вас цікавить комфорт-поїздка на дорогому авто, ви в замовленні можете повідомити про це диспетчера. А розповідати водію, що в нього дешева машина чи на таких вже не їздять – не треба. Як мінімум, це не гарно і не тактовно. Головне, що авто справне, чисте і безпечне.

 

Джерело: Dexpens